Ali Muhammed ve Kostas Sloukas’ın Maç Sonu Açıklamaları

Sloukas, Ali Muhammed‘in sahalara dönüşünü değerlendirirken Ali Muhammed ise mutlu olduğunu söyledi.

Uzun sürenin ardından sahalara geri dönen Ali Muhammed’in yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar şu şekilde:

Ritim bulmaya ve kondisyonumu yükseltmeye çalışıyorum.  İkinci yarıya daha konsantre başladık. Böylece farkı açmayı başardık.  Bugün Pınar Karşıyaka maçında takıma geri dönmüş oldum ve bu tesadüf oldu diyebilirim. Yeniden oynuyor olmak benim mutlu ediyor. Takımıma yardım ediyor olmaktan dolayı mutluyum.

Yunan oyun kurucu Kostas Sloukas ise şu ifadeleri kullandı:

Maçtan önce iç sahadaki oyunumuzu ortaya koymamız gerektiğini biliyorduk. Çünkü Pınar Karşıyaka açık alanda iyi oynayan kaliteli bir takım. İlk yarıda iyi bir iş çıkaramadık, ikinci yarıda daha iyi oynadık. Çok iyi hissediyorum. Takım ve antrenörüm bana güveniyor. Takımın neye ihtiyacı varsa onu yapıyorum. Bazen savunma, bazen organizasyon bazen de skor, şu anda kendimi iyi hissediyorum.

Sloukas, Ali Muhammed’in dönüşü hakkında ise şu

Wanamaker gerçekten çok iyi bir oyuncu, basketbolu çok iyi bilen kaliteli bir oyuncu. Bobby’i herkes biliyor onu anlatmaya gerek yok. Dixon’ın dönüşüyle sezonu daha iyi götürebileceğiz.

şeklinde konuştu.

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
obradovic fb
Zeljko Obradovic’den Taraftarlara Çağrı

Takımının farklı kazandığı Pınar Karşıyaka maçının ardından basın toplantısında konuşan Zeljko Obradovic şu ifadeleri kullandı: Her şeyin sonunda bizim için iyi bir maç...

Kapat