NBA Washington Wizards

Washington’un Gelecekteki Efsanesi : Wall

Geçtiğimiz günlerde Washington Wizards ile 4 yıllık bir anlaşma imzalayan John Wall Yahoo Sports’a verdiği röportajda ne kadar mutlu olduğunu ve gelecek hedeflerini açıkladı.

Wizards’ın son kırk yıldaki en başarılı sezonlarından birisini geçirmesinde çok büyük pay sahibi olan John Wall, bu performansının karşılığını 169 milyon dolarlık kontrat ile aldı. İki tarafın da bir birinden mutlu olduğu şu günlerde verdiği röportajda Wall şu sözlerine yer verdi:

“Birçok oyuncu belli başlı yerlerde olmak istiyor. Örneğin kim L.A.’de olmak istemez? Kim Miami’de olmak istemez? Bunlar harika şehirler. Ben ise Washington D.C.’de ülkenin en iyi kentlerinden birindeyim. İyiyim.”

“Nerede olacağını, ne olacağını asla bilemezsin. Ama “Ben hala buradayım” diyenlerden olduğum için memnunum.” Büyük hedefim kariyerini tek takımla geçiren o isimlerden biri olmak.”

“Nerede olmak istediğimi biliyorum. Nereye bağlı olduğumu biliyorum. Bana sadakatsiz davransalar bunu fark ederdim. Ancak şimdiye kadar bana sonuna kadar sadık davrandılar. Benle beraber hareket ettiler.”

“Sakatlıklarımı bahane edip beni gönderebilirlerdi. Ama zor zamanlarda benden vazgeçmediler. Şu an bir oyuncu ve insan olarak burada kaldığım için mutluyum.”

İki tarafında bir birine karşı sadık davrandığı bu durum ve imzalanan iki supermax anlaşması göz önüne alındığına, John Wall’un Washingoton Wizards macerası ömürlük olacak gibi gözüküyor.

Related posts

Sacramento’da Gündem, Bogdanovic ve Teodosic

Ruhi Ünal

Kevin Durant Denklemi

Seyithan Gökdemir

LeBron : “Warriors son 3 yıldır NBA’in en iyi takımı”

Ruhi Ünal

Leave a Comment