steve kerr warriors

Steve Kerr: “Dalga mı Geçiyorsunuz?”

STEVE KERR, KEVIN LOVE’A KATILIYOR

NBA 2017 Final heyecanına sayılı günler kala Cleveland Cavaliers’ın yıldız oyuncusu Kevin Love, geçtiğimiz günlerde NBA Final serisinde Golden State Warriors’a karşı favori gösterilmemeleri konusunda bu durumun komik ve saçma olduğunu dile getirmişti.

Kevin Love verdiği demeçte; “Bu “underdog” muhabbeti bana komik geliyor. Sonuçta biz sahaya şampiyonluğumuzu korumaya çıkıyoruz.. Warriors’a denk bir rakibiz. Onlar da aynı şeyi bizim için söyleyecektir.” demişti. Golde State Warriors’un Koçu Steve Kerr Love’a katılıyor.

Steve Kerr; “Bu noktaya kadar harika bir sezon geçirdik, muhteşem bir playoff dönemi oldu. Umarım buna devam ederiz. Fakat finalde oynayacağımız takıma karşı büyük saygı duyuyoruz ve nasıl bir takıma karşı oynayacağımızın farkındayız; onlar şampiyon. Biz değiliz. Bu yüzden daha çok çalışıp daha çok istemeliyiz. Kevin Love’ın açıklamalarını gördüm. Şaşırdığını söyledi. Ben de şaşırdım. Tanrım, bu insanlar neden bahsediyor? Dalga mı geçiyorsunuz? Onlar harika bir takım. Son şampiyon. Geçen yıl bizden aldıkları şeyi kazanmaya çalışacağız.” açıklamasında bulundu.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Aziz Yıldırım Euroleague
Aziz Yıldırım: “Türk spor tarihindeki en büyük başarıdır “

BAŞKAN YILDIRIM FENERBAHÇE DERGİSİNE KONUŞTU Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe Dergisi’nin Haziran sayısında uzun bir yazısı yayınladı. Aziz Yıldırım imzalı yazıda, Euroleague...

Kapat