shaq lebronu destekledi
NBA

Shaq LeBron’u Övdü

538görüntüleme

SHAQ ESKİ TAKIM ARKADAŞI LEBRON’U YORUMLADI

NBA’de 18 sezon basketbol oynadıktan sonra basketi bırakan ve şimdilerde TNT’de yorumculuk yapan 45 yaşındaki Shaquille O’Neal, cleveland.com’a eski takım arkadaşı LeBron’a dair açıklamalarda bulundu.

Playoff’larda harika bir performans sergileyen King James, kırdığı rekorlarla da adından sıkça bahsettirdi. En iyi kim tartışmalarını bir kez daha gün yüzüne çıkaracak harika bir performans sergileyen Lebron’a, Shaq’tan destek gecikmedi.

Shaquille O’Neal konuyla ilgili; ” LeBron James; Michael Jordan, Magic Johnson ve benim birer karışımımız gibi bir oyuncu. Benim gibi herkesten güçlü ve büyük, Michael Jordan gibi istediği ve hissettiği zaman skor yapabiliyor, Magic Johnson gibi bütün takım arkadaşlarını oyuna dahil edebiliyor. Bütün kariyeri boyunca da böyleydi, lisede bile. Lisedeyken onun iyi bir oyuncu olacağını biliyordum. Kişilik olarak ona benzeyen tek kişi tanıdım: Kobe. O ve Kobe, bu kadar. İkisi de liseden beri hayallerini gerçekleştirmekte çok kararlılar. İkisi de en iyilerden biri olarak görülmek istiyorlar ve ikisinin de çok sıradışı kariyerleri oldu.” dedi.

shaq lebron ile ilgili görsel sonucu

Shaquille O’Neal, LeBron James ile beraber 2009-2010 sezonunda Cleveland Cavaliers’ta beraber oynamıştı.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın