shaq lebronu destekledi

Shaq LeBron’u Övdü

SHAQ ESKİ TAKIM ARKADAŞI LEBRON’U YORUMLADI

NBA’de 18 sezon basketbol oynadıktan sonra basketi bırakan ve şimdilerde TNT’de yorumculuk yapan 45 yaşındaki Shaquille O’Neal, cleveland.com’a eski takım arkadaşı LeBron’a dair açıklamalarda bulundu.

Playoff’larda harika bir performans sergileyen King James, kırdığı rekorlarla da adından sıkça bahsettirdi. En iyi kim tartışmalarını bir kez daha gün yüzüne çıkaracak harika bir performans sergileyen Lebron’a, Shaq’tan destek gecikmedi.

Shaquille O’Neal konuyla ilgili; ” LeBron James; Michael Jordan, Magic Johnson ve benim birer karışımımız gibi bir oyuncu. Benim gibi herkesten güçlü ve büyük, Michael Jordan gibi istediği ve hissettiği zaman skor yapabiliyor, Magic Johnson gibi bütün takım arkadaşlarını oyuna dahil edebiliyor. Bütün kariyeri boyunca da böyleydi, lisede bile. Lisedeyken onun iyi bir oyuncu olacağını biliyordum. Kişilik olarak ona benzeyen tek kişi tanıdım: Kobe. O ve Kobe, bu kadar. İkisi de liseden beri hayallerini gerçekleştirmekte çok kararlılar. İkisi de en iyilerden biri olarak görülmek istiyorlar ve ikisinin de çok sıradışı kariyerleri oldu.” dedi.

shaq lebron ile ilgili görsel sonucu

Shaquille O’Neal, LeBron James ile beraber 2009-2010 sezonunda Cleveland Cavaliers’ta beraber oynamıştı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
fenerbahçe yunan guard
Sloukas Fenerbahçe’den Ayrılıyor Mu?

YUNAN GUARD AYRILIK SİNYALİ VERDİ Fenerbahçe ile THY 2017 Euroleague Şampiyonluğu yaşayan tecrübeli Yunan oyun kurucu Kostas Sloukas, adının anıldığı...

Kapat