Sebastian Telfair cephanelikle yakalandı
NBA

Sebastian Telfair’in Arabasında Cephanelik

POLİSLER İNANAMADI

Eski NBA oyuncusu Sebastian Telfair, Brooklyn’de gece geç saatlerde bir yol kenarında aracının içinde arkadaşıyla uyuşturucu kullanırken yoldan geçen polis ekibi tarafından yakalandı. Polisin geldiğini gördükten sonra, belli etmemek için kısa bir süre Telfair aracın farlarını kapatarak ilerledi. Ancak polis ekipleri durumu farketti ve anons ederek uyardı. 32 yaşındaki Telfair araçtaki arkadaşıyla birlikte polis tarafından tutuklandı. Arabayı arayan polisler ise gördükleri karşısında şok oldular.

Eski NBA yıldızının arabasından adeta cephanelik çıktı. Telfair’in arabasında üç adet tabanca, beş adet şarjör, bir adet yarı otomatik silah, çok sayıda mermi, bir adet çelik yelek ve bir miktar marijuana bulundu. Daha öncede 2007’de dolu bir silahla yakalanan Telfair, suçlu bulunmuş ve 3 yıl hapis cezası almıştı. Telfair, şartlı tahliye ile kurtulmuştu. Bu sefer ise Telfair’in işi oldukça zor.

Portland Trail Blazers tarafından 2004 ‘draft’inde ilk turda 13. sıradan seçilen Telfair, daha sonra Boston Celtics, Minesota, Phoenix Suns, Cleveland ve Oklahoma City Thunder gibi takımlarda forma giymişti. Son olarak ise Çin liginde mücadele eden Fujian Sturgeons takımında forma giyiyordu.

Related posts

NBA oyuncuları bir bir marijuana itiraflarında bulunuyor

Orçun Yıldırım

Büyük Takas Sonunda Gerçekleşti

Ömer Faruk Altay

Knicks, bir yıldızla daha yollarını ayırıyor

Orçun Yıldırım

Leave a Comment