Tony Parker Spurs

Tony Parker 3 Yıl Daha Oynamak İstiyor

TONY PARKER’IN BIRAKMAYA NİYETİ YOK

San Antonio Spurs’ün efsane isimlerinden biri olan yıldız oyuncu Tony Parker geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Tony Parker ; “Umarım Spurs bana son bir kontrat daha teklif eder. Sözleşmemin sonuna geldim ve kariyerimde ilk defa serbest oyuncu olacağım. Daha önce dile getirmiştim tekrar söylüyorum 3 yıl daha Spurs’te oynayıp bu takım ile 20 sezonumu tamamlamak istiyorum. Sahada iyi performans göstermeye devam etmek istiyorum. Mental olarak geçirdiğim ağır sakatlıktan geri dönmek için çok güçlü olmak zorundasınız. İnsanların sakatlandığım maçın son maçım olduğunu ve geri dönemeyeceğimi düşünmelerini istemiyorum. Çünkü kafamda geri dönmekten başka hiçbirşey yok…” dedi.

Tony Parker, San Antonio Spurs’ün Houston Rockets’a karşı oynadığı NBA Playoff yarı finalleri serisinde 2.maçta ağır bir sakatlık yaşamıştı. Parker sol üst bacağındaki kuadriceps kasını yırtmıştı. Ağır bir ameliyat geçiren tecrübeli yıldızın önümüzdeki Ocak ayında sahalara geri dönmesi bekleniyor.

35 yaşındaki Tony Parker 2002’den beri formasını giydiği San Antonio Spurs ile 2003, 2005, 2007, ve 2014 yıllarında 4 NBA Şampiyonluğu kazandı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez…
unalruhi32@hotmail.com

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Furkan Korkmaz nba yaz ligi için abd ye gitti
Furkan Korkmaz Amerika’da

GENÇ YILDIZ YAZ LİGİ İÇİN AMERİKA'YA GİTTİ Furkan Korkmaz, Sixers ile idmanlara çıkmak üzere bu sabah Amerika’ya gitti. Furkan Korkmaz, Yaz...

Kapat