NBA

Sacramento’da Gündem, Bogdanovic ve Teodosic

SIRP YILDIZLAR AYNI TAKIMDA MI BULUŞUYOR ?

Fenerbahçe’de forma giyen Bogdan Bogdanovic’in, gelecek yıl haklarını elinde bulunduran Sacramento Kings’in, kadrosunda görmek için çalışmalara başladığı gündeme oturdu. Sırbistan’da yayın yapan Blic gazetesinin, ABD’li kaynaklara dayandırdığı habere göre, Sacramento Kings ‘de Basketbol Operasyonları Başkan Yardımcısı Vlade Divac ve Predrag Stojakovic ‘in, Fenerbahçeli Bogdan Bogdanovic’in yanı sıra CSKA Moskova’nın süper yıldızı Milos Teodosic‘i de gelecek sezon kadroya katmayı istediğini ve de bu yönde çalışmalara hız verdiği belirtildi.

teodosic bogdanovic ile ilgili görsel sonucu

TEODOSIC YEŞİL IŞIK YAKTI

Teodosic daha önce kendi sitesinden yaptığı açıklamada; “Bu sezon bitmeden, kazanmaktan başka hiçbir şeyi düşünmek istemiyorum. Ondan sonra ise, serbest bir oyuncu olarak, elimdeki tüm seçenekleri dikkatlice düşünüp geleceğim hakkında bir karar vereceğim. NBA ihtimalini ciddi şekilde düşündüğüm doğru ancak henüz hiçbir şey ciddi anlamda olgunlaşmadı ki; yaza kadar da olgunlaşmayacak. Daha önce de söylemiştim, Amerika’ya gitmem için takımların benim yarışmacı ruhumu karşılayacak şartlar yaratması lazım, bu da en önemli şey. Bunun yanında işin finansal tarafı ve kontrat uzunluğu da her şeyle bağlantılı. NBA’e gitmemem halinde, Avrupa’da görüşeceğim ilk takım CSKA olacak” dedi.

BOGDANOVIC BELİRSİZ

Bogdanovic geçtiğimiz aylarda Instagram hesabından yaptığı açıklamada, gelecek sezonla ilgili planı olmadığını, daima anı yaşadığını ve halihazırda Fenerbahçe’de oynamaktan memnun olduğunu açıklamıştı.

Related posts

Curry İddialı Konuştu

Ruhi Ünal

Fransa, Belçika’yı Mağlup Etti

Mehmet Salih Dal

Boston Celtics Avantajı Kaptı

Ruhi Ünal

Leave a Comment