blank
Sacramento Kings

Wizards yolllamak, Kings de almak isteyince ortada Otto Porter adına sorun kalmıyor

Dec 7, 2015; Miami, FL, USA; Washington Wizards forward Otto Porter Jr. (22) dribbles the ball during the first half against the Miami Heat at American Airlines Arena. Mandatory Credit: Steve Mitchell-USA TODAY Sports
282görüntüleme

Takım ruhunu bir türlü elde edemeyen ve sezon başı hedeflerinden oldukça uzak bir şekilde yoluna devam eden Washington Wizards’ta yöneticiler geçtiğimiz gün bütün oyuncuların takasa açık olduğunu ve transfer edilebileceğini söylemişti. Bu haber kulislerde yayılmaya başlamasıyla beraber Kings tarafından bazı teklifler de hazırlanmaya başlandı.

Uzunca bir süreden beri Otto Porter’ın peşinden koşan Kings, hatırlanacağı üzere onu son seferde ikna edememiş ve o da Nets ve Wizards serüvenine gitmişti. Burada adeta istenmeyen adam ilan edilen ve yüksek kontratı nedeniyle gönderilmek istenen Porter’ın Kings’in yüksek isteği sebebi ile buraya gidebileceği söyleniyor.

Wizards her ne kadar öncelikli olarak inanılmaz büyük bir kontratı olan John Wall’dan kurtulmak istese de Otto Porter’a gelecek herhangi bir teklife de kapıları açık gibi duruyor.

 

Orçun Yıldırım
editör.

Bir cevap yazın