Oklahoma City Affetmiyor

Oklahoma City bir süperstarını ve savunmasının bel kemiğini kaybetti ama Thunder’ın iki süperyıldızı Dallas Mavericks’e karşı işi halletti.

Paul George’un 37, Russell Westbrook’un 27 sayı attığı gecede Thunder, Carmelo Anthony ve Steven Adams’ın yokluğuna rağmen Dallas Mavericks’i 112-99 mağlup etti.

George sayılarının yanına 8 ribaunt, 5 asist; Westbrook ise 6 ribaunt, 5 asist ekledi. Sırtındaki ağrılar nedeniyle maçtan bir saat önce oynamayacağı açıklanan Melo ve sağ baldırındaki sakatlık nedeniyle ikinci maçını kaçıran Adams’ı gözler aradı.

Anthony’nin yokluğunda kalan iki yıldız hücum yükünü çekti, üçüncü çeyrekte gelen 26-10’luk seri başa baş geçen maçı koparan hamle oldu. OKC ikinci kez üst üste kazanırken 6-7’ye geldi.

Dallas’ta Barnes 22 sayı, 13 ribaunt; Yogi Ferrell 18 sayı, Dennis Smith Jr. 15 sayı, 5 ribaunt, 3 asist, 2 top çalma, 1 blok yaptı. Ama yeterli olmadı. Son 10 maçının dokuzunu kaybeden Mavs 2-12’de kaldı.

Cleveland ve Oklahoma’ya üst üste iki maç kaybeden Dallas’ı oldukça zor bir takvim bekliyor. Sıradaki rakipler Spurs ve Timberwolves.

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Maestro James Harden

Houston Rockets iyi başladı, iyi sürdürdü, iyi bitirdi ve Indiana Pacers’a karşı kolay kazandı. James Harden 26 sayı, 15 asist,...

Kapat