Nicolas Batum’dan İyi Haber Geldi

Geçtiğimiz hafta hazırlık maçında dirseğinden sakatlanan Nicolas Batum’un iyileşmesi için bir operasyon geçirmesine gerek olmadığı açıklandı.

Charlotteobserver.com‘un haberine göre Nicolas Batum’un tedavisi için ameliyat gerekmeyecek. Geçtiğimiz haftanın başında Charlotte Hornets, Nicolas Batum’un iyileşme sürecinin 6-8 hafta arası süreceğini ve ikinci bir görüş alınması için Dallas’a uçacağını açıklamıştı. Nicolas Batum’un ameliyat olması durumunda sezonu kapatma ihtimali dahi bulunuyordu.

Nicolas Batum, Charlotte Hornets’in Detroit Pistons ile yaptığı hazırlık maçının ilk dakikalarında sakatlanmıştı.Nicolas Batum sakatlığı çok korkutmuştu.Bu gelen güzel haberle Charlotte Hornets tarafından büyük bir sevinçle karşılandı.

Nicolas Batum, sakatlığının ardından ülkesinden gelen yorumlara tepki gösterip “Bazı Fransızlar sakatlığıma sevindi” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Tyronn Lue Cedi’den Memnun

Tyronn Lue, basın mensuplarıyla bir araya geldiği sırada Cedi Osman’ın geçtiğimiz akşam oynanan Washington Wizards ile oynanan maçtaki performansı sorulduğunda...

Kapat