blank
Memphis Grizzlies‎NBAPortland Trail Blazers‎

NBA’de Gecenin Maçında Portland Trail Blazers CJ McCollum’la Güldü

291görüntüleme

 

cjmccollum-610x354

 

 

 

 

 

 

 

 

CJ McCollum’dan Kariyer Gecesi!

Gecenin maçında Portland Trail Blazers Memphis Grizzlies’i 100-94 mağlup etti. Damian Lillard 19 sayıyla sezonun en düşük sayısına ulaştı. Portland’ı sırtlayan isimse, 37 sayıyla kariyer rekoru kıran CJ McCollum oldu. McCollum 37 sayısının, 16 sayısını son çeyrekte kaydederek takımının FedEx Arena’da galibiyete ulaşmasını sağlayan isim oldu.

Son dakikalar büyük çekişmeye sahne olurken, McCollum son dakikalarda Portland’ın üst üste 10 sayısını atarak galibiyetin mimarı oldu.

 

Damian Lillard takım arkadaşını şu sözlerle övdü: Onun için büyük bir maç oldu. Bu maç onun gerçek kimliğini ortaya koydu. Biz her zaman takım olarak ona güveniyor ve bu performansı McCollum’dan bekliyoruz.

Memphis Grizzlies’in büyük umutlarla transfer ettiği Chandler Parsons ise kullandığı 8 şutun hepsini kaçırarak maçı 0 sayıyla tamamladı. Memphis koçu David Fizdale Parsons’un en kısa zamanda maç eksiğini tamamlayıp ritmini yakalayacağını düşündüğünü söyledi.

CJ McCollum’un müthiş crossoverını izlemek için; https://www.instagram.com/basketbolgunluk/ ve https://www.facebook.com/basketbolgunlugu/?ref=ts&fref=ts sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ömer Uyan
omeruyan@basketbolgunlugu.com

Bir cevap yazın