kyrie irving nba2k18
Cleveland CavaliersNBA

NBA 2K18 Kapak Yıldızı Belli Oldu

466görüntüleme

NBA 2K18 KAPAĞINDA KYRIE IRVING

2K Sports, NBA 2K18’in kapak yıldızı Kyrie Irving’i resmi olarak duyurdu.

Irving, daha önce NBA Live serisinde yer alıp daha sonra NBA 2K serisine geçiş yapan dördüncü oyuncu olacak. Kyrie Irving daha önce NBA Live 2013’ün kapağında yer almıştı. Şimdi NBA 2K18’in kapağında yer alacak.

Kyrie Irving yaptığı açıklamada ; “ Bu serinin hevesli bir oyuncusuyum. Boş zamanlarımda oyun oynamayı seviyorum. Bazen arkadaşlarımla birlikte oyun geceleri yapıyoruz. Kapağı gerçeküstü kılmak istiyorum. Sonbahar da hayranlarımla birlikte bu oyunun keyfini çıkarmayı sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

2K Sports daha önce özel sürümleri için Shaquille O’Neal’ı duyurmuştu. NBA 2K18’in 19 Eylül’de PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve Nintendo Switch için piyasaya çıkacak. Oyunun özel sürümüne ise 15 Eylül 2017 tarihinde alınabilecek. NBA 2K18’in özel sürümü olan Legend Edition’ın kapağında ise NBA’in efsane ismi Shaquille O’Neal yer alacak. Shaquille O’Neal konuyla ilgili olarak ; “NBA 2K18’in Legend edition kapağında yer alacağım için heyecanlıyım. Umarım oyuncular da oyun tarzımdan ve kariyerimin en önemli anlarını canlandırırken büyük keyif alır.” açıklamasında bulundu.

2k18 shaq ile ilgili görsel sonucu

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın