Jimmy butler Minnesota Timberwolves

Jimmy Butler meydan okudu, numarasını verdi

BUTLER NUMARASINI VERDİ

Minnesota Timberwolves’ın yeni yıldızı Jimmy Butler, Wolves oyuncusu olarak tanıtıldığı basın toplantısında cep telefonu numarasını vererek adeta meydan okudu.

Jimmy Butler, basın toplantısındaki konuşması esnasında birden telefon numarasını verdi ve herhangi bir şey söylemek isteyenin arayabileceğini söyledi. Bu hareket salonda neşeli anlar yaşanmasına sebep olurken şaşkınlık yarattı. Öte yandan takım için elinden geleni yapacağını söylerken, şehire ve taraftarlara çabuk ısındığını belirtti. Karl-Anthony Towns , Jimmy Butler’ın tanıtımını en ön sıradan özel olarak takip etti. İkilinin sürekli birlikte vakit geçirip, çalıştığı gelen bilgiler arasında.

Jimmy Butler ; “Birine bir konuda kabahat yüklenecekse, ben o adam olurum. Bunla bir sorunum yok. Herkesin her türlü düşünceye sahip olma özgürlüğü var. Diğer yandan şu da var… Cep telefonum sürekli olarak arka cebimde duruyor. Bana bir şey söylemek isteyen beni arayıp yüzüme söylesin.777 899 6071! ”

Basın toplantısının ardından telefonunu eline alan Jimmy Butler, arayanların çağrılarını cevapsız bırakmadı ve bazı taraftarlarla görüntülü olarak uzun süre sohbet etti.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
T-Mac
Bir Neslin Mucizesi “T-MAC”

Karşınızda Tracy Lamar McGrady. Efsane lakabıyla T-Mac... 24 Mayıs 1979 yılında adeta mucizeler yaratmak için gönderilmiş bir mucize-hüzün ortaklığıdır T-Mac....

Kapat