Milos Teodosic CSKA'dan ayrılıyor
NBA

Milos Teodosic: “Kariyerime CSKA Moskova’da devam etmeyeceğim”

TEODOSİC NBA’de OYNAMAK İSTİYOR

CSKA’da bir devir kapanıyor. CSKA Moskova’nın yıldız isimlerinden Milos Teodosic, TEO4 kampında geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu. CSKA Moskova yönetimi yıldız oyuncusunu kadroda tutmak için yıllık 8 Milyon Dolar olmak üzere 3 yıllık sözleşme teklif etti. Ancak yıldız oyuncunun hedefinde NBA var.

Milos Teodosic yaptığı açıklamada; “Kariyerimin CSKA Moskova’da devam etmeyeceğini söyleyebilirim. Kulübümün sözleşme yenileme teklifini reddettim. Şu an dinleniyorum. Ancak bir gelişme olursa mutlaka söyleyeceğim. Amerika şu an için kariyerimi sürdüreceğim yer. NBA’de oynamayı çok arzuluyorum. Moskova’da çok güzel 6 yıl geçirdim. Ancak ayrılacağım, hayat bu” ifadelerini kullandı.

HANGİ TAKIMA GİDECEK

Avrupa basketboluna yıllarca damga vuran yıldız oyuncu Milos Teodosic NBA’de oynamak istediğini açıklamasının ardından hangi takıma gideceği merak konusu. Şu anda en ciddi ilgilenen kulüp Chicago. Chicago Bulls‘un, Michael Carter-Williams’ı serbest bırakarak Milos Teodosic’e yer açtığı düşünülüyor. Bir diğer ciddi ilgi gösteren takım ise Utah Jazz. Oyuncunun bu iki takımdan birine imza atması bekleniyor.

Öte yandan tecrübeli yıldız Teodosic’in Brooklyn, Denver ve Miami gibi birçok NBA takımının radarında olduğu da gelen bilgiler arasında.

Related posts

NBA Şampiyonluğu için bahis oranları sızdırıldı

Orçun Yıldırım

Kral Boston’a Ayak Bastı 117-104

Ruhi Ünal

Giannis Antetokounmpo EuroBasket’i Kaçırıyor !

Mehmet Salih Dal

Leave a Comment