NBA

Kyrie İrving Takas Senaryoları

465görüntüleme

Son yapılan açıklamalar ve Cleveland Cavaliers’ın takım olarak İrving konusunda takas kararlılığı ile İrving’in takımdan gideceği kesinleşti. Cavaliers bir çok takas teklifi aldı ve takımın telefonları susmadı denilebilir. Cavaliers takım olarak iyi bir guard iyi bir çaylak ve draft hakkı istiyor. İşte 4 ciddi takas teklifi veren takımlar ve takas önerileri…

1. SAN ANTONİO SPURS

Bu takasta San Antonio Spurs, Kyrie İrving’e karşılık Cleveland Cavaliers takımına Lamarcus Aldridge ve çaylak Dejounte Murray. Bu hamle ile San Antonio , Kawhi Leonard’ın yanına skor opsiyonu yüksek olan Kyrie’i katmak istiyor. Ama bu teklife Cleveland takımı pekte sıcak bakmıyor.

 

2. MİNNESOTA TİMBERWOLVES

Teklif olarak Kyrie İrving’e karşılık Andrew Wiggins ve çaylak sayılabilecek Gorgui Dieng. Bu takas gerçeklerşirse her iki takımda skor katkısı veren oyucuları kazanmış olcak , bunun yanın sıra Cavaliers kadro derinliği kazanmış olacak.

 

3. MİAMİ HEAT

Alınan bilgilere göre Kyrie İrving’e karşılık Miami takımı Goran Dragiç ve çaylak Justise Winslow . Bu takası playofflara katılabilmek için Miami takımının çok istediği bilgiler arasında, ama takas teklifi Cavaliers’ı tatmin edici düzeyde.

 

4. PHOENİX SUNS

Özellikle LeBron James’inde istediği ve destek verdiği takasın içeriğinde Kyrie’e karşı Phoenix takımı Eric Bledsoe ve çaylak Josh Jackson’ı önerdiği gelen bilgiler arasında. Her iki tarafında karşılıklı karlı çıkacağı bu takas gerçeklerşirse en çok sevinen kişi LeBron olucak.

Bir cevap yazın