Kobe’den Isaiah Thomas’a Tam Destek

BOYU KÜÇÜK YÜREĞİ BÜYÜK

Isaiah Thomas son zamanlarda oldukça zor günler geçiriyor. Trafik kazasında henüz 23 yaşında olan kız kardeşinin ölümüyle yıkılan Isaiah, Chicago Bulls serisinde seriye 0-2 geride başlamasına rağmen, sonraki 4 maçı kazanarak bir üst turda Washington Wizards ile eşleşti. Wizards serisinin henüz ilk maçında Celtics maça oldukça kötü bir giriş yapmış, Isaiah maç içerisinde aldığı bir darbeyle ağzı kanla dolmuş ve ön dişi kırılmıştı. Bütün bunlara rağmen Celtics maçı kazanmayı başardı.

https://www.youtube.com/watch?v=X2DlCzisbWk

Boston uzatmaya giden ikinci müsabakayı ölen kız kardeşinin doğum gününde onun için sahaya çıkan Thomas’ın 53 sayılık performansı ile kazandı ve seride 2-0 öne geçmişti.

KOBE SÜREKLİ ARAYIP BANA TAVSİYELERDE BULUNUYOR

Isaiah ; ” O gerçekten saygıyı hak ediyor. Kız kardeşim vefat ettiğinde Kobe bana ulaştı. Benimle maç videolarımın üzerinden geçmek istedi. Beni aradı ve bunu yaptık. O, birçok şeyi anlamamı sağladı… Maç videolarını ve ertesi gün ne yapılacağını anlama konusunda bana yardımcı bir el. İlk turdan beri her maç öncesi ve sonrası bana mesaj atıyor. Mental olarak o, tanıştığım herkesten daha farklı bir düzeyde. Onunla 30 dakika telefonda konuştuk, ona maç videosunu mail attım ve o da her saniyesini izledi ” dedi.

 

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
THY’den Uçağa Euroleague Tasarımı

ANA SPONSOR THY'DEN BÜYÜK JEST Turkish Airlines EuroLeague Final Four, 19-21 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek. Fenerbahçe Ülker'in de yer aldığı...

Kapat