NBA Los Angeles Lakers‎

Kobe Sahalara Geri Mi Dönüyor?

Basketbolu takip eden ve seven herkesin bu sporla ilgili en büyük hayallerinden biri Kobe’nin sahalara geri dönmesidir. Emeklilik turu ile Kobe tartışmalara sebep olsa da son maçta oynadığı basketbol ile herkese neden onun adının Black Mamba olduğunu hatırlattı.

TMZ’nin haberine göre Kobe’yi, Amerika’nın en prestijli üçe üç turnuvası olan BIG3’de görme ihtimalimiz var. BIG3’nin kurucusu ve sahibi olan rap efsanesi Ice Cube, Kobe’yi turnuvaya katmak için temas halinde.

Amerika’nın sabah şovlarından olan KTLA Morning News’da aıklamalarda bulunan Ice Cube, bu açıklamalarında Kobe ile irtibatta olduğunu ve lige katılmasının çok yakın olduğunu belirtti.

Kobe’yi nasıl ikna edeceği konusuna gelince, Ice Cube burada Kobe’nin bitmek bilmeyen basketbol hırsına güveniyor. Bütün bu söylentileri biraz daha destekleyen başka bir konu ise, geçtiğimiz Şubat ayında, bir diğer NBA efsanesi Allen Iverson, Kobe ile BIG3’de oynamayı hayal ettiğini basın mensupları ile paylaşarak Black Mamba’ya mesaj göndermişti.

Related posts

Clevand Cavaliers Rahat Kazandı

Site varsayılanı

Cleveland Cavaliers Finalde 135-102

Ruhi Ünal

Şöhretler Müzesi 2016 Açıklandı!!

Akif Enes Kütük

Leave a Comment