blank
Los Angeles Lakers‎NBA

Kobe Sahalara Geri Mi Dönüyor?

PHILADELPHIA - JUNE 15: Kobe Bryant #8 of the Los Angeles Lakers chats with Allen Iverson #3 of the Philadelphia76ers during game five of the 2001 NBA Finals played June 15, 2001 at the First Union Center in Philadelphia, Pennsylvania. NOTE TO USER: User expressly acknowledges that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License agreement. Mandatory Copyright Notice: Copyright 2001 NBAE (Photo by Andrew D. Bernstein/NBAE via Getty Images)
601görüntüleme

Basketbolu takip eden ve seven herkesin bu sporla ilgili en büyük hayallerinden biri Kobe’nin sahalara geri dönmesidir. Emeklilik turu ile Kobe tartışmalara sebep olsa da son maçta oynadığı basketbol ile herkese neden onun adının Black Mamba olduğunu hatırlattı.

TMZ’nin haberine göre Kobe’yi, Amerika’nın en prestijli üçe üç turnuvası olan BIG3’de görme ihtimalimiz var. BIG3’nin kurucusu ve sahibi olan rap efsanesi Ice Cube, Kobe’yi turnuvaya katmak için temas halinde.

Amerika’nın sabah şovlarından olan KTLA Morning News’da aıklamalarda bulunan Ice Cube, bu açıklamalarında Kobe ile irtibatta olduğunu ve lige katılmasının çok yakın olduğunu belirtti.

Kobe’yi nasıl ikna edeceği konusuna gelince, Ice Cube burada Kobe’nin bitmek bilmeyen basketbol hırsına güveniyor. Bütün bu söylentileri biraz daha destekleyen başka bir konu ise, geçtiğimiz Şubat ayında, bir diğer NBA efsanesi Allen Iverson, Kobe ile BIG3’de oynamayı hayal ettiğini basın mensupları ile paylaşarak Black Mamba’ya mesaj göndermişti.

Bir cevap yazın