NBATurkish Airlines Euroleague

Knicks’in Koç Adayı David Blatt

341görüntüleme

David Blatt’ın NBA’e dönüşü yakın gelecekte bir gerçek olabilir mi? “New York Daily News”e göre Blatt Knicks için önemli bir seçenek.

Bu sezon Darussafaka’da kalmasına rağmen, Blatt, NBA’ye dönme isteğini saklamıyor ve Knicks, önümüzdeki sezon da gidişatı değiştiremezse,Blatt’in yeni takımı olabilir.

Uzun süredir Knicks muhabiri Frank Izola’ya göre, “Blatt, Knicks yöneticileriyle, özellikle takım yöneticilerinden Steve Mills ve yeni görev alan Craigs Robinson’la temas halinde. Üçü efsanevi teknik direktör Pete Carril’in altındaki Princeton’da takım arkadaşıydı ve yakınlardı. Bu noktaları bize bir ipucu olabilir “.

Bununla birlikte, tüm bunlar sadece mevcut koç Jeff Hornacek görevini kaybederse gerçekleşebilir. Carmelo Anthony sürekli olarak takas söylentilerine konu oluyor ve Kristaps Porzingis de bu tür tartışamaların popüler konusu, yeni mevzumuz da Blatt’ın yakın gelecekte  New York’ta olabileceği.Bekleyip göreceğiz.

Akif Enes Kütük
Küçüklüğünden beri bir garip basketbol aşığı, 2006'dan sonra Fenerbahçe ve 2006'dan önce Ülkerspor taraftarı, ODTÜ Endüstri Mühendisliği öğrencisi ve BG'nin yöneticilerinden.. Basketbolseverin kendi gözünden..

Bir cevap yazın