blank
Cleveland CavaliersNBA

Kevin Garnett Cleveland’ı Reddetmiş

272görüntüleme

CAVS GARNETT’IN KAPISINI ÇALDI MI ?

Andrew Bogut’un transfer olduktan kısa bir süre sonra Miami maçında sakatlanmasıyla uzun rotasyonunda büyük sorunlar yaşayan ve mart ayında oldukça sancılı bir dönemden geçen Cleveland çareyi Garnette aramış. ESPN’nin ‘Lockdown Podcast’ adlı programda, Dave Mcmenamin’in konuğu olan koç Tyronn Lue’da haberi doğruladı. Kevin Garnett transferi ile ilgili detayları ve bilinmeyenleri ilk kez anlattı.

GARNETT NEDEN REDDETTİ ?

Koç Tyronn Lue katıldığı programda ; “Garnett’in benim için gelip oynamasını istedim. O da adamım, bu çok zaman önceydi. Sen ve James Posey hala oynuyor olsaydınız gelirdim. Ama siz koçluk yapıyorsunuz ve ne yaşayacaksanız birlikte yaşayacaksınız dedi. Ben de ona tamam ama seneye seni yine arayacağız dedim. Karısı Brandy bana duyduğuma göre Kevin’ı geri getirmek amacındaymışsınız dedi, ben de gelecek sezon onu alabiliriz diye düşünüyorum, 8 dakika oynayabilir dedim. ” açıklamasında bulundu.

Sene başında, Tyronn Lue’nun Kevin Garnett’e asistan koçluk görevini teklif ettiği, fakat Garnett’in teklifi geri çevirdiği yönünde haberler uzun süre gündemden düşmemişti.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın