Isaiah Thomas Hala Acılı

Ağustos’un son günleri NBA’in son yıllardaki en büyük takasına şahit olmuştu. Doğu’nun en iyi iki takımı Cleveland Cavaliers, yıldız oyun kurucularını takaslarken Isaiah Thomas çok sevdiği Boston Celtics’e veda etmek zorunda kalmıştı.

Boston şehri ve Celtics’le arasında özel bir bağ olduğuna inanan Isaiah Thomas ise hala takımdan gönderilmiş olmayı kabullenebilmiş değil. Sport Illustraded’e konuşan Isaiah Thomas, “Bu NBA2K oynarken yapılan takaslardan biri gibi. Hala gerçekten böyle bir takas yapıldığına inanamıyorum” diyerek hala şoku atlatamadığını belirtti.

Yıldız oyun kurucu Isaiah Thomas’ın, kendisini takaslayan Boston Celtics GM’i Danny Ainge’e ise siniri hala sıcak. IT, Ainge’e ökfesini “Bir daha Danny’le konuşmayabilirim. Diğer herkesle konuşabilirim ancak yaşadıklarımdan sonra bunu yapması doğru değildi.” sözleriyle belli etti.

Thomas, sözlerinin devamında ise Boston’ın kendisini göndermekten dolayı pişman olacağını ima etti. Thomas’ın sözleri ise

Bu tür şeyler yapan takımlar bir ya da iki sene sonra pişman olurlar.

şeklindeydi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Memphis Grizzlies’den Tony Allen’e Büyük Onur

NBA’de bu yaz birçok oyuncu takım değiştirirken göz önünde olmasa da birçok emektar oyuncu da alışık oldukları yerlerden ayrıldı. Bunlardan...

Kapat