Zaza Pachulia Golden State Warriors
Golden State Warriors

Zaza: ” “Rihanna’nın Hiçbir Şarkısını Dinlemedim”

236görüntüleme

ZAZA PAHCULIA’DAN RIHANNA’YA GÖNDERME

NBA 2017 Final serisi ilk maçının ardından kılıçlar çekilmeye başladı. Serinin ilk maçı Golden Sate Warriors’un evi Oracle Arena’da oynanmıştı. Mücadeleyi en önde izleyenler arasında dünyaca ünlü isimler yer aldı. Bunlardan biride Rihanna’ydı. Son iki sezondur LeBron’nun sıkı takipçisi ve destekçisi olan Rihanna adeta tek başına deplasman yaptı. Maç içinde sürekli ayağa kalkarak Cleveland Cavaliers’ı destekleyen mega star, Warriors’un yıldızı Durant ile de diyaloğa girmiş fakat Durant attığı bir üçlük sonrasında Rihanna’yı susturmuştu. Kısacası Rihanna final serisinin ilk maçına damga vuran isim oldu.

Zaza Pachulia verdiği demeçte ; “Rihanna’nın hiçbir şarkısını dinlemedim ama herkesin playlist’inde onun bir şarkısı yer alıyordur. Onu herkes biliyor. Kuşkusuz işinde iyi. Benim playlistim de bile kesinlikle vardır.” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=ZEAp5s-MGZE

Zaza’nın müzik zevki takım arkadaşları arasında eğlence konusu. Soyunma odasında DJ görevi genelde JaVale’de oluyor. Ancak JaVale olmadığı zamanlarda ise Zaza sahneye çıkıyor. Takım arkadaşları Zaza’nın açtığı şarkıları şaşkınlıkla dinliyor. JaVale bir röportajında;” Ben sıkıldığım zaman genelde o açar fakat onun açtığı şarkıları daha önce hiç kimse dinlememiş ve bilinmeyen garip müzikler” şeklinde nitelendiriyor.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın