Warriors koç steve kerr

Steve Kerr Ne Zaman Dönecek?

STEVE KERR SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

2017 NBA Finali’ne yükselen Golden State Warriors’da Koç Steve Kerr’ün rahatsızlığı hala ciddiyetini korumakta. İlk turdaki Portland Trail Blazers serisinin üçüncü maçından bu yana takımının başında olmayan Kerr’ün, Cleveland Cavaliers ile oynayacakları final serisinde ki ilk maçtada takımını yalnız bırakacak. Steve Kerr’ün final serisindeki diğer maçlarda yer alıp almayacağı ise henüz belli değil.

Steve Kerr yaptığı açıklamada; “Şu anda olduğu gibi Perşembe akşamı koçluk yapamayacağım. Bu, hala o ana bağlı. Ekibe sağlıklı, iyi bir takım olduklarının iyi haberini verdim fakat bir de kötü haber var: Koç ekibi dökülüyor… Bana gelince; hazırım ancak henüz yeniden koçluk yapmaya hazır değilim. Hala sandalyeme oturamıyorum. Böyle bir acı vardı. Şu anda biraz daha iyi olduğumu söyleyebilirim. Bu sayede sizinle burada konuşabiliyorum.” dedi.

Golden State Warriors Yöneticilerinden Bob Myers, Steve Kerr için yaptığı açıklamada “Bu durumda koçluk yapamaz” dedi.

ESPN’den Ramona Shelburne’a göre Steve Kerr hala önemli derecede acı çekiyor.

 

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez…
unalruhi32@hotmail.com

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
galatasaray odeabank ergin ataman
Ergin Ataman Açıkladı Gidiyor mu ?

Başarısız bir sezon geçiren Galatasaray Erkek Basketbol Takımında sular durulmuyor. Playoff çeyrek finalinde Anadolu Efes'e elenen Galatasaray'da kimin gideceği kimin kalacağı...

Kapat