dwight howard
Charlotte HornetsGolden State WarriorsHouston Rockets‎Los Angeles ClippersLos Angeles Lakers‎

28 Nisan NBA Haberleri

474görüntüleme

Koç arayışlarına devam eden Los Angeles Lakers’ta ilk aday Golden State Warriors’ın yardımcı koçu Luke Walton. Tecrübeli antrenörün ismi sıkça konuşulmaya başlamış durumda. Diğer aday ise Ettore Messina ama yönetimin ilk tercihinin Luke Walton olduğu biliniyor. Eğer anlaşma sağlanamasa Lakers’ın Ettore Messina ismine yöneleceği tahmin ediliyor. Çok kötü bir sezonu geride bırakan ekip çıkışa geçmenin yollarını aramaya başladı.

lakers

Geldiği günden beri beklentilerin altında kalan Dwight Howard’ın Houston Rockets ile yollarının ayrılması çok yakın gözüküyor. Gelecek sezon için oyuncu opsiyonu olan Dwight Howard, bu opsiyonunu kullanmama kararı aldı. Dwight Howard kontratını uzatmaz ise 23 milyon dolardan vazgeçmiş olacak. Dwight Howard eski günlerini aratsa da serbest konuma çıktığı zaman ilgilenecek oldukça fazla sayıda NBA takımı var. Orlando Magic, Charlotte Hornets, Portland Trail Blazers ve Milwaukee Bucks’ın Howard ile ilgileneceği gelen haberler arasında.

NBA’de play-off maçları devam ediyor ve Golden State Warriors da Stephen Curry’nin yokluğuna rağmen ismini üst tura yazdıran takımlar arasına katıldı. Klay Thompson Rockets karşısında direksiyonun başına geçerek müthiş bir oyun ortaya koydu. Bakalım Warriors geçen sezon yaşadığı şampiyonluk başarısını tekrarlayabilecek mi? NBA’de dün gecenin sonuçları ise şöyle:

(4) Golden State Warriors 114-81 Houston Rockets (1)
(2) LA Clippers 98-108 Portland Trail Blazers (3)
(2) Miami Heat 88-90 Charlotte Hornets (3)

Site varsayılanı

Bir cevap yazın