Kevin Durant Golden State Warriors

Kevin Durant Curry’e Hayran

DURANT FİNAL SERİSİ İKİNCİ MAÇI ÖNCESİ BAZI AÇIKLAMALARDA BULUNDU

İlk maçın MVP’si Kevin Durant yaptığı basın toplantısında; “Klay Thompson, kaç tane kaçırırsa kaçırsın kimse ona boş şut imkanı vermez. O her zaman rakip için bir tehdit. Bazen inişli çıkışlı dönemler olabilir. Savunmadaki yardımıyla da oyunda seri yakalamamızın en büyük faktörlerinden biriydi. İkinci maçta Cleveland Cavaliers, daha fiziksel oynayarak ilk maçtaki gibi boş sayı imkanı tanımayacaktır. Rakip farklı bir mentaliteyle sahaya çıkacak ancak biz işimizi yapıp savunmada iletişim kurmalıyız. Stephen Curry, evrenin en iyi oyuncularından birisi ve onu her gün görmek bizi motive ediyor. Antremanlarda onunla çalışmak oldukça zevkli. İlk geldiğim günden beri ne kadar çalışkan birisi olduğunu fark ettim. İdman sonraları şut çalışıyor. Kendisi adeta bir robot gibi ve bu ligde yıldız olmak istiyorsanız böyle olmak zorundasınız.” dedi.

Kevin Durant final serisinin ilk maçında 38 sayı 8 ribaund ve 8 asist ile gecenin yıldızı olmuştu.

NBA 2017 Final serisinin ikinci maçı TSİ 03.00’da Oracle Arena’da oynanacak ve TV 8.5 ekranlarından naklen şifresiz yayınlanacak.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Zaza Pachulia Golden State Warriors
Zaza: ” “Rihanna’nın Hiçbir Şarkısını Dinlemedim”

ZAZA PAHCULIA'DAN RIHANNA'YA GÖNDERME NBA 2017 Final serisi ilk maçının ardından kılıçlar çekilmeye başladı. Serinin ilk maçı Golden Sate Warriors'un...

Kapat