Golden State Warriors Draymond Green

Draymond Green Durmak Bilmiyor

ASİ ÇOCUK ÇALIŞMAYI BIRAKMIYOR

2017 NBA Şampiyonu Golden State Warriors’un başarılı oyuncularından Draymond Green durmak bilmiyor. Green, eğer takımınızda ise çok sevebileceğiniz ancak rakibinizde ise nefret edebileceğiniz biri. Yıldız oyuncunun saygı duyulması gereken özelliklerinden bazıları azmi, çalışma isteği ve kazanmak hırsı. Şampiyon olduktan sadece 24 saat sonra yani kutlamaların hemen ardından Draymond Green spor salonunun yolunu tutuyor. Salonda kondisyona dayalı ağırlık ve dayanıklılık antremanı yapan Green, çalışmaktan adeta zevk alıyor. Sezonun yeni bitmesine rağmen üstelikte şampiyon olmalarına rağmen asi çocuk Green adeta gerçek şampiyon nasıl olur? sorusunu cevaplar nitelikte. Draymond Green yaptığı hareketler verdiği demeçlerle pek sevilen bir oyuncu olmasa da kesinlikle saygıyı hak ediyor.

Şampiyonluk hakkında konuşan Draymond Green; “Geçen yıl 7. maçın çıkışında arabamda otururken önce Bob Myers’ı sonra da Kevin Durant’i aradım ve onu buraya getirttim. Bu yıl seride daha sakin olmaya çalıştım. İnsanların beni sevmesi için değil kazanmak için bu oyunu oynuyorum. Serinin son maçı öncesi de Kevin Durant ve Curry’nin birbirine kenetlendiğini gördüğüm anda şampiyon olacağımızı anlamıştım.” ifadelerini kullandı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez…
unalruhi32@hotmail.com

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ergin Ataman Galatasaray'a veda
Ergin Ataman: “Galatasaray beni istemedi…”

ATAMAN'DAN BURUK VEDA Galatasaray Odeabank'ta görevine son verilen Ergin Ataman, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ataman verdiği demeçte; "Ayrılık görüşmesinin lig bittikten...

Kapat