Steph Curry NBA Finals 2017

Curry: ” Burası NBA Finalleri ve her maçın hikayesi farklıdır”

STEPH CURRY TEMKİNİ ELDEN BIRAKMIYOR

Golden State Warriors’un yıldızı Steph Curry final serisi ikinci maç öncesi yaptığı basın toplantısında; ” İkinci maçta Cleveland’ın planının ne olduğunu bilemem çünkü soyunma odalarında değildim. Ama daha fiziksel oynayıp dış şut isabetleri arayacaklarını söyleyebilirim. Bekleyip göreceğiz. Ama bizim için önemli olan ilk maçtaki gibi hızlı oynayıp daha iyi bitirmek. Hızlı oynayıp iyi savunma yaparsak sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum. Burası NBA Finalleri ve her maçın hikayesi farklıdır. İkinci maç farklı bir test olacak ve biz buna hazırız. Takım arkadaşlarımla tüm sezon boyunca çalıştık, çalışmayada hala devam ediyoruz. Bütün takım sorumluluğunu çok iyi biliyor. Henüz sadece bir maç kazandık. İdman sonraları kimse parkeyi terk etmiyor. Herkes kendisini geliştirmek için bireysel çalışıyor ve böyle bir ortamda başarılı olmak kolaylaşıyor. ” dedi.

NBA 2017 Final serisi ilk maçında Golden State Warriors’un yıldızı Steph Curry, Cleveland Cavaliers’a karşı 28 sayı, 10 asist ve 6 ribaund ile galibiyette önemli rol oynadı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Kevin Love NBA Finals 2017
Kevin Love: “Basit sayılar yedik”

İKİNCİ MAÇ KİLİT NOKTASI OLACAK Golden State Warriors ve Cleveland Cavaliers arasında oynanacak NBA Finalleri ikinci maçı öncesi basın toplantısı...

Kapat