NBA Finals 2017 Durant

Golden State Warriors Köri Sossuzda Kazandı

Kevin Durant’in 21 sayı, 8 asist, 7 ribauntla oynadığı akşamda Shaun Livingston 16 sayıyla sakat Stephen Curry’nin yokluğunu  hissettirmemeye çalıştı ve Golden State Warriors, Orlando Magic’e karşı ikinci yarı performansıyla 110-100 kazandı.

Warriors’ın üst üste 7. galibiyetinde Green 20 sayı, 5 asist, 4 ribaunt, 2 top çalmayla oynadı. Sezonun en skorer perfromansıydı.

Magic’te Vucevic 20, Fournier 16, Gordon 10  sayı ve 10 ribauntla oynadı. Ancak takımın son altı maçında dördüncü mağlubiyetine engel olamadılar.

Livingston,  Curry’nin sağ baldırındaki bir sakatlık nedeniyle olmadığı akşamda 6 asist de yaptı. Bölgeye diz darbesi alan Curry sahaya çıkmadı, aynı sakatlık yüzünden Durant de Minnesota’ya karşı oynamamıştı.

Koç Steve Kerr ikisinin benzer sakatlıklar olduklarını söyledikten sonra takımın lideri konumundaki oyuncunun bu maç bir playoff karşılaşması olsa sahada olacağını belirtti.

Klay Thompson, Splash biraderinin yokluğunda 15 sayı, 5 asist ve 4 ribauntla Warriors’ın Magic karşısındaki üst üste 9. zaferine katkı verdi.

Golden State üçüncü çeyrekte Magic’i 19 sayıda tutup 32 sayı bularak kontrolü eline aldı. Son çeyreğe girilirken 13 sayılık fark son 12 dakikada asla azalmadı.

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Nikola Mirotic Parkeye Çıktı

Nikola Mirotic, takım arkadaşı Bobby Portis ile ettiği kavga sonucu yüzünde yaşadığı kırıklar sebebiyle uzun süredir parkelerden uzak kalmıştı. İspanyol...

Kapat