blank
Houston Rockets‎NBA

“Geçtiğimiz sezona göre daha sağlam bir kadromuz var”

255görüntüleme

Son günlerde Amerikan spor basını tarafından çok ağır eleştiriler altında bırakılan NBA takımlarından Houston Rockets’in genel menajeri Daryl Morey, takım hakkında açıklamalarda bulundu: “Geçmişe göre daha uygun bir yapıya sahibiz.”

Önümüzdeki sezonun başlamasına kısa bir süre kala NBA’de ağır eleştirilerin ardı arkası kesilmiyor. Yazın başından itibaren ciddi bir değişim hareketi içinde olan Houston Rockets, bu süreçte Luc Mbah ile Trevor Ariza gibi iki kritik isim ile yollarını ayırmış ve Melo ile anlaşmıştı.

Topla oynamaya bayılan 3 yıldızı tek bir takımda buluşturan Rockets’e ciddi eleştiriler yöneltilmiş ve Melo’nun takıma ne derece uyum sağlayacağı da sorgulanmıştı.

Tüm bunlar üstüne bir açıklama yapma gereği duyan menajer Morey, takımın geçen seneye göre daha sağlam olduğunu ve geçmişe kıyasla daha uygun bir yapıya sahip olduğunu söyledi. Bu tip eleştirilerden sonra genelde koçların tamamen dağıldığını ve morallerinin bozulduğunu söyleyen Morey, bu genellemenin aksine koç Mike’ın daha diri ve sağlam durduğunu da ekledi.

Orçun Yıldırım
editör.

Bir cevap yazın