curry durant warriors
Golden State WarriorsNBA

Curry İddialı Konuştu

213görüntüleme

EĞLENCELERİNİ BOZACAĞIZ

NBA finallerinde üst üste 3.kez karşılaşacak olan Golden State Warriors ve Cleveland Cavaliers serisinin ilk maçı perşembe günü oynanacak. Golden State Warriors’un süper yıldızı Steph Curry, Cleveland Cavaliers ile ilgili basına açıklamalarda bulundu.

Steph Curry; ” İki takımda bu noktaya çok çalışarak geldi. Eşitlik bozuldu gibi yorumların yapılması saygısızlık. İyi oyunculardan kurulu bir ekibiz fakat şampiyonluk çok çalışarak elde edilir. Her gece çıkıp mücadele verdik. Televizyon karşısından izlemek kolay. Her maça özel hazırlanıp daha fazla antreman yaptık. Rekor kırmak iyi bir seri yakalamak kolay değil. Haziranda uyanıp maçı izlemek kolay. Tüm sezon ve playofflarda çok çalıştık. Lig şu an yetenek bazında en iyi halde.

steph curry interview ile ilgili görsel sonucu

LeBron ve Kyrie Irving’in nasıl oynayacaklarını az çok tahmin ediyoruz. Fakat bütün takıma baktığınızda, büyük bir uyum içinde oynuyorlar. Şampiyonluk için Cleveland’ın bu uyumunu kırmak zorundayız. Zorlu bir seri olacağı kesin. En önemlisi maçlarda çok eğleniyorlar. Bu eğlencelerini bozmak için her şeyi yapacağız ve bozacağız. Takım arkadaşlarıma güveniyorum” şeklinde konuştu.

Final serisinin ilk maçı Oracle Arena’da, 1 Haziran’ı 2 Haziran’a bağlayan gece saat 04:00’da TV8,5 ekranlarından naklen yayınlanacak.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın