tyronn lue nba finals 2017

Tyronn Lue: “Warriors gördüğüm en iyi takım”

TYRONN LUE İLK MAÇI DEĞERLENDİRDİ

Final serisinn ilk maçında farklı kaybeden Cavs cephesinde, Koç Tyron Lue maç sonu yaptığı açıklamada; “Şimdiye kadar gördüğüm en iyi takım diyebilirim. 13 Play-off maçını da kazanmış bir takımdan bahsediyoruz. Geçen sezon 73 galibiyet aldılar. Her sezon rekorlar kırmaya devam ediyorlar. Çok iyi durumdalar ve çok iyi basketbol oynuyorlar ancak biz daha da iyi olabiliriz. İlk maç bizim için deneyim oluyor. İdmanlarda onlara çalışamıyoruz. Bir kere oynadıktan sonra daha iyi oluyoruz. Eksiklerimizi gördük. Bunların üzerinde duracağız” dedi.

Tyronn Lue maç öncesinde de, “Mentalitemiz değişmedi. Özgüvenimiz yüksek ve maça hazır olduğumuzu düşünüyorum” açıklamalarında bulunmuştu. Cleveland Cavaliers play off’larda 12-1 yaparak finallere gelmişti. Normal Sezon’da iki kez karşılaştılar ve ev sahibi takımlar kazandı. Cavs 109-108 kazanırken Warriors ise 126-91 kazanmıştı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez…
unalruhi32@hotmail.com

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
nba finals 2017 kevin durant
Warriors Cavs’a Acımadı 113-91

WARRİORS HIZLI BAŞLADI 2017 NBA finalinde Golden State Warriors, kendi evinde Cleveland Cavaliers'ı 113-91 mağlup ederek serinin ilk maçını kazandı. Üç senedir...

Kapat