Cleveland Cavaliers

McCaw şimdi de Cavaliers’tan ayrılıyor

Golden State Warriors’un 2 şampiyonluk yüzüğüne sahip Cavaliers’lı McCaw, daha bir kaç gün olmasına rağmen Cleveland’tan ayrılıyor.

Yaz aylarının başında başlayan yılan hikayesi bir an olsun duraksamadan devam ediyor. Öncelikle 2 defa şampiyonluk yaşadığı Golden State Warriors’un sözleşmesini reddeden McCaw, daha sonralarda ise Cleveland Cavaliers ile sözleşme imzalayarak herkesi adeta şok etmişti. Peki bitti mi? Tabii ki hayır. Sözleşmesi daha ilk haftasını doldurmamışken McCaw şimdi de Cavaliers’tan ayrılıyor.

Golden State Warriors’un kendisine teklif ettiği 5.2m$’lık sözleşmeyi reddeden McCaw, hatırlanacağı üzere 6m$’lık garantisiz bir sözleşmeye imza atarak Cavaliers’lı olmuştu. Cavaliers’a geçerken yarı serbest oyuncu statüsünde bulunan McCaw, Cavaliers’ın verdiği bu ayrılık kararı ile artık tamamen sınırsız serbest oyuncu statüsüne geçti.

Bu durum da Cleveland’ın verdiği kararı daha iyi açıklıyor zira McCaw’ın önceki statüsü, yapacağı sözleşmelerde kendisi için çok büyük bir engeldi.

Related posts

Play-Off Diyen Rocket Görenleri Şaşırttı (Maç Özeti)

Nihat Telli

Son yılların en bomba hikayesi şimdi de McCaw’un menajeri ve NBA arasında devam ediyor

Orçun Yıldırım

Boston Celtics Hayatta Kaldı 111-108

Ruhi Ünal

Leave a Comment