Cleveland Cavaliers

LeBron James’in Hayali Gerçek Olacak mı?

Geçtiğimiz günlerde NBA’de en iyi arkadaşları olan Carmelo Anthony, Dwyane Wade ve Chris Paul ile aynı takımda oynamak için sözlemesinden fedakarlıkta bulunabileceğini söyleyen LeBron James’in açıklamalarına gelen olumlu dönüşler ilerleyen yıllarda böyle bir ihtimal var mı sorusunu akıllara getirdi.
635627324361663496-USATSI-8470245

Konu ile ilgili açıklamasında LeBron James:

‘Daha önce Wade ile birlikte oynadım. İlerleyen yıllarda belki bir belki de iki sezon bile olsa Dwyane Wade, Chris Paul ve Carmelo Anthony ile aynı takımda oynayıp koca sezonu onlar ile geçirmeyi gerçekten çok isterim. Bunun için kurulacak takımda alacağım paranın büyük bir bölümünden fedakarlık edebilirim. Bu takım başarılı olacaktır, ben bu konu hakkında daha fazla düşüneceğim.‘ demişti.

Bunun üzerine Cleveland Cavaliers’dan takım arkadaşı JR Smith de bir açıklama yapmış ve:

‘Böyle bir takım kurulursa mükemmel olurdu. İnanılmaz olurdu. Ben böyle bir takımda oynamak isterim. Eğer böyle bir durum varsa ben de varım. Umarım böylesine inanılmaz bir takımda bana yer ayırmışlardır.’ Diyerek karşılık vermişti.

Son olarak Carmelo Anthony de böyle bir birlikteliğe yeşil ışık yakarak:

‘Bizim bu ligde halen geçireceğimiz uzun yıllarımız var. Hepimizin zaman içerisinde yaşamak isteyeceği farklı hayalleri ve fantezileri var. LeBron’un dediği bu takımda oynamak için herkes alacağı ücretten fedakarlık etmeye hazırdır diye düşünüyorum. Bu noktada bir sezon boyunca böyle sıcak arkadaşlıkların olduğu bir takımda oynamak için alacağım ücretten fedakarlık edebilirdim’ Dedi.

Bakalım ilerleyen yıllar ne gösterir bilinmez ama şuan Cleveland’da bulunmaktan çok memnun görünmeyen LeBron James belki de böyle bir takımın kurulması durumunda tekrardan yeteneklerini başka diyarlara taşıma kararı alabilir.

 

Related posts

Kral Boston’a Ayak Bastı 117-104

Ruhi Ünal

Kyrie Irving: “Mike Brown ile olan kötü ilişkimden ötürü pişmanlık duyuyorum”

Ruhi Ünal

Cedi’nin 21 Sayı Attığı Maçta Cleveland Galip Gelemedi

ersin

Leave a Comment