lebron james home vandalized

LeBron James’in Evine Saldırı Düzenlendi

LEBRON JAMES’İN EVİNE IRKÇI SALDIRI DÜZENLENDİ

Cleveland Cavaliers’ın yıldız oyuncusu LeBron James’in evine ırkçı saldırı düzenlendiği bildirildi. ABD basınında yer alan haberlere göre James’in Los Angeles’taki evinin ön kapısına ABD genelinde siyahi insanlara karşı ırkçı hakaret olarak kabul edilen bir kelime sprey boyayla yazıldı. Yerel saate göre 06.45’te fark edilen kapıya yazılan yazı, hemen görevliler tarafından siyahla boyandı.

Los Angeles Polis Departmanından (LAPD) yapılan açıklamada, “NBA oyuncusu LeBron James’in konutunun kapısına sprey boyayla yazılan ırkçı hakaretle ilgili vandalizm soruşturuluyor.” ifadesine yer verildi. LAPD, yazının içeriği ve boyutuyla ilgili ise herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Yıldız oyuncu final serisi ilk maçı için Kaliforniya’ya gitti. King James Oracle Arena’da final öncesi basın karşısına çıktı ve Los Angeles’daki evine yapılan saldırı hakkındaki soru üzerine, Amerika’da siyahi olarak yaşamanın zorluğuna dikkat çekti. Öte yandan süper yıldızın moralinin bozuk olduğu gözlerden kaçmadı.

LeBron James’in saldırı hakkındaki açıklamasının tamamı sizlerle, iyi seyirler…

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
ekpe udoh fenerbahçe
Ekpe Udoh Ankara Gezisini Yazdı

UDOH ANKARA GEZİSİNİ KALEME ALDI Euroleauge Şampiyonu Fenerbahçe'nin yıldızı Ekpe Udoh dün takımca gerçekleştirilen Ankara gezisi hakkındaki izlenimlerini kendi blog sayfasında...

Kapat