lebron vs green trash talk
Cleveland CavaliersGolden State Warriors

LeBron James ve Draymond Green Arasında Savaş Çıktı

557görüntüleme

SOSYAL MEDYA KARIŞTI

2017 NBA Finalleri’nden 4-1 galip ayrılarak son üç yıldaki ikinci şampiyonluğuna uzanan Golden State Warriors şampiyonluk kutlamalarına devam ediyor. Taraftarlarıyla buluşan şampiyon takımın asi oyuncularından Draymond Green yine rahat durmadı.

İkili arasındaki tartışma Draymond Green’in şampiyonluk kutlamasında LeBron’a “Ben hiç süper takımda oynamadım diyorsun. Adamım, süper takım olayını sen başlattın” demesiyle başladı.

LeBron bunun üzerine suskunluğunu bozdu ve kişisel Instagram hesabından Draymond Green’in giydiği “Quickie” (Çabucak) yazılı bir tişört ile fotoğrafını paylaşan LeBron, açıklama kısmına “O (kız) da böyle söyledi, değil mi?” ifadesini ekledi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

LeBron’un paylaştığı bu gönderiyi James Harden, Russel Westbrook, Steven Adams, Rihanna, Tüm Cavs kadrosu, Cleveland Cavaliers resmi hesabı, Kelly Olynyk, Damian Lillard, John Wall, Wade beğenerek destekte bulunması dikkat çekti.

LeBron’un paylaşımına kayıtsız kalmayan Green dalga geçmeye devam etti ve LeBron’un salondaki paylaşımı ile ilgili; “Warriors, sonunda onu kel yaptı. Tebrikler kardeşim” yorumunu yaptı.

blank

Draymond Green bunlarla da yetinmeyip LeBron’u ti ye almaya devam etti. Draymond Green, geçtiğimiz yıl LeBron’un şampiyonluk kutlamalarında giydiği tişörte böyle cevap verdi.

blank

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın