king james nba finals
Cleveland Cavaliers

LeBron James: “En zorlu final olacak”

282görüntüleme

KİNG JAMES TEMKİNLİ

Bu sezona da performansıyla damga vuran King James, final serisi öncesi Golden State Warriors hakkında düşüncelerini ESPN’e paylaştı.

LeBron James verdiği röportajda ; “Muhtemelen bu en zorlardan biri olacak. Daha önce bir çok Hall of Famer oyunculara karşı oynadım. Ginobili, Kawhi Leonard, Tony Parker ve Tim Duncan’ın yer aldığı San Antonio Spurs’a karşı oynadım ve eğer Gregg Popovich’i de sayarsanız tam beş Hall of Famer’a karşı oynadım.

lebron james nba finals ile ilgili görsel sonucu

Yani, bu Final de oldukça zorlu geçecek. Warriors oyuncuları benimle ve takımımla rekabete girecek. Warriors, çok güçlü bir takım ama ben buna alışkınım. Daha önce Ray Allen, Kevin Garnett, Paul Pierce, Rajon Rondo ve Doc Rivers’ın olduğu Boston Celtics’e karşı oynadım. Bu rekabet mental olarak sadece bana karşı olmayacak, takımımıza karşı da olacak.“Şampiyonluk şansımız konusunda çok iyi hissediyorum, gerçekten çok iyi… Her iki takım da geçtiğimiz senelerden çok daha iyi durumda. Sonuç ne olacak bilmiyorum ama seri ilerledikçe bunu göreceğiz. Şunu söyleyebilirim ki; bir kez daha NBA Finalleri’nde yer aldığım için ekstra heyecanlı ve mutluyum.” dedi.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın