nba finals 2017 kyri irving interview

Kyrie Irvıng Umutsuz

KYRIE IRVING SERİNİN 3.MAÇINI DEĞERLENDİRDİ

Kendi sahalarında Golden State Warriors’a 118-113 yenilmelerinin ardından serinin 3-0 olmasıyla Cleveland Cavaliers cephesine kara bulutlar çöktü. Kyrie’nin maç sonu yaptığı basın toplantısında oldukça mutsuz ve tükenmiş olduğu gözlerden kaçmadı.

Kyrie Irvıng maç sonu yaptığı açıklamada; “Kevin Durant harika oynadı. Warriors’a karşı bütün gece agresif kaldım. Ama bende insanım ve oyundan düştüğüm zamanlar oldu. Planlarımız istediğimiz gibi gitmedi. Takım olarak uzun süre oynayamıyoruz. Takım oyunu çok önemli. Onlar çok iyi oynadılar. Ne pahasına olursa olsun maçı istediklerini bize hissettirdiler. Dördüncü maçta neler olacak göreceğiz. 3-0’dan geri dönebilir miyiz bilmiyorum takım olarak konuştuk. İnanmaya ve odaklanmaya çalışacağız” dedi.

Dün gece serinin üçüncü maçında kendi sahasında 16-29 saha içiyle oynayan Kyrie Irving 38 sayı, 6 ribaundla maça damgasını vuran isimlerden biri olsa da mağlubiyeti engelleyemedi. Maça tutuk başlayan yıldız oyuncu 2.periyotun başından itibaren ağırlığını koyarak adeta “Uncle Drew” moduna geçti. Kyrie Irving oynadığı oyunla taraflı tarafsız herkesin taktirini topladı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
NBA Finals 2017 LeBron James
LeBron James: “Warriors gördüğüm en iyi takım”

KING JAMES ÇARESİZ Cleveland Cavaliers’ın süper starı LeBron James, Golden State Warriors karşısında kaybettikleri üçüncü maç sonrasında açıklamalarda bulundu. Yıldız oyuncu dün...

Kapat