Kyrie Irvıng NBA Finals 2017

Kyrie Irving: “Oyunu hızlı oynamayı seviyoruz ama…”

KYRIE IRVING UMUTLU

NBA 2017 Final serisi ikinci maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında Cleveland Cavaliers’ın yıldızı Kyrie Irving ; “Top kayıplarına çok dikkat etmeliyiz. Daha iyi oynayacağımızı biliyoruz ve parkeye bunu başarmak için çıkacağız. Sonuna kadar mücadele etmemiz gerekiyor. Oyun planımıza sadık kalıp işimizi yapmalıyız. Geçen senelerde de ilk maçı kaybettik ve serinin geneliyle ilgili yorum yapmanın yanlış olacağını biliyoruz. Yarın Golden State Warriors iyi oynayacaktır ancak biz kendi oyunumuza odaklanıp rakibimize yanıt verebilmeliyiz. İstikrarlı bir şekilde enerjik oynamalıyız. Bazı oyuncularımızın ilk NBA Finalleri tecrübesi bu yüzden ilk maç farklı oldu onlar için. Diğer maçlarda herkesin katkı vereceğine inanıyorum. Takımıma güveniyorum. Oyunu hızlı oynamayı seviyoruz ama Golden State Warriors ritmi belirlerse durdurmak bizim için daha da zorlaşacaktır. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız ” açıklamalarında bulundu.

Cleveland Cavaliers’ın yıldız oyuncusu Kyrie Irving final serisinin ilk maçında Golden State Warriors’a karşı 113-90 yenildikleri maçta, 24 sayı ile mücadele etmişti.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Steph Curry NBA Finals 2017
Curry: ” Burası NBA Finalleri ve her maçın hikayesi farklıdır”

STEPH CURRY TEMKİNİ ELDEN BIRAKMIYOR Golden State Warriors'un yıldızı Steph Curry final serisi ikinci maç öncesi yaptığı basın toplantısında; "...

Kapat