Kevin Love NBA Finals 2017

Kevin Love: “Basit sayılar yedik”

İKİNCİ MAÇ KİLİT NOKTASI OLACAK

Golden State Warriors ve Cleveland Cavaliers arasında oynanacak NBA Finalleri ikinci maçı öncesi basın toplantısı yapan Kevin Love ; “LeBron James gibi uzun süredir bu ligde oynamış, bu tecrübeye sahip ve deplasman maçlarına alışkın birisine sahip olmak çok büyük bir avantaj. Pota altında basit sayılar verdik ve ilk maçın kilidi buydu. İkinci maçta rakibimizi el üzeri şutlar kullanmaya zorlamalıyız. Savunma her zaman maçların kilidi olmuştur ve Golden State Warriors’un ritmini bulmaması için savunmamızı üst seviyede tutmak zorundayız. Savunmada ki sertliği artırmalıyız. Oyunun hızı bu serinin kilit noktalarından biri. Kyle Korver ve Deron Williams gibi tecrübeleri de oyunumuza katarak şampiyon olmak istiyoruz. Maçın tekrarını izledik ve savunmamızın maçı kaybetmemize neden olduğunu gördük. İkinci maç bizim için kilit noktası olacaktır.” açıklamasında bulundu.

Kevin Love, Oracle Arena’da ki final serisinin ilk maçında Golden State Warriors’a karşı 15 sayı, 21 ribaund ile oynamıştı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Ufuk Sarıca
Ufuk Sarıca: “Bugün yaşadıklarım ilk kez başıma geliyor.”

SARICA SİTEM ETTİ Beşiktaş Sompo Japan koçu Ufuk Sarıca maç sonu yaptığı açıklamada; "Maçın teknik kısmını konuşmak istemiyorum. Konuşulacak bir şey...

Kapat