Rihanna NBA Finals 2017

Kevin Durant Rihanna’yı Etkiledi

MAÇI İZLEYENLER ARASINDA RİHANNA’DA VARDI

2017 NBA Final serisi ilk maçı Golden State Warriors’un sahası olan Oracle Arena’da oynandı. LeBron James ile yakın arkadaş olan Rihanna, maçı en ön sıradan Jay-Z ile birlikte takip etti. Maçın bitimiyle soyunma odası yolunda yürürken Rihanna LeBron’a “Önemi yok, sen her zaman kralsın” diye bağırdı.

Kevin Durant final serisinin ilk maçında gösterdiği performansla izleyenleri büyüledi. Maçın yıldızı Kevin Durant ve ünlü şarkıcı Rihanna arasındaki ilginç bir diyalog yaşandı. Maç boyunca bağıran ve LeBron’nun sıkı destekcisi olan Rihanna, Kevin Durant’ın çizgiden serbest atış attığı esnada, ”tuğla” diye bağırdı. Daha sonra , Durant 3. çeyrekte attığı üçlük sonrası Rihanna‘ya dönerek tebessüm ettiren bir bakış attı. Maçın ardından bir muhabirin bu yaşananları sormasıyla Steph Curry kahkahalara boğulurken Durant, “Bunu hiç hatırlamıyorum” yanıtını verdi. Curry’nin “Sakın bu tuzağa düşme” dediği Durant, “Gayet rahatım, haydi eğlenin bununla” diyerek konuyu noktalamak istedi.

Yıldız oyuncu Kevin Durant umursamaz tavırlar sergilese de, daha önce kendi twitter hesabından Rihanna hayranlığını gösteren tweet’ler atmıştı.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez…
unalruhi32@hotmail.com

Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
tyronn lue nba finals 2017
Tyronn Lue: “Warriors gördüğüm en iyi takım”

TYRONN LUE İLK MAÇI DEĞERLENDİRDİ Final serisinn ilk maçında farklı kaybeden Cavs cephesinde, Koç Tyron Lue maç sonu yaptığı açıklamada;...

Kapat