jr smith nba finals 2017
Cleveland Cavaliers

JR Smith’in 15 Dakikalık Şampiyonluk İnancı

587görüntüleme

JR SMITH İNANCINI KAYBETTİ

NBA final serisinde sahasında Golden State Warriors’a 118-113 yenilerek seride 3-0 geriye düşen Cleveland Cavaliers’ın tecrübeli oyuncususu J.R.Smith maç sonu kendi twitter hesabından attığı tweetle şampiyonluğa inancını kaybetmediğinin mesajını verdi.

Ancak bu inancı sadece 15 dakika sürdü. Tecrübeli oyuncu “Cavs in 7” tweetini attıktan yaklaşık 15 dakika sora bu tweeti sildi. JR Smith’in unuttuğu şey büyük ihtimal aklına gelmiş olacak ki tweeti silmek zorunda kaldı. NBA tarihinde daha önce hiçbir takım 3-0’dan geri gelemedi

Tecrübeli oyuncu final serisinin ilk iki maçında sahada adeta yoktu. Hücumda ve defansta tamamen hayalet olan JR Smith kendi sahalarında oynanan serinin üçüncü maçında ise 16 sayılık performansıyla az da olsa takımına katkı yaptı.

Serinin 4. Maçı Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan gece 04.00’da TV8,5 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak .Golden State Warriors eğer Cleveland Cavaliers’ın evinde oynanacak serinin dördüncü maçını da kazanırsa Playofflar da hiç maç kaybeden şampiyon olan tarihteki ilk ve tek takım ünvanını alacak.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın