Cleveland Cavaliers lost
Cleveland Cavaliers

Cavaliers Soyunma Odasında Uyuşturucu Skandalı

518görüntüleme

MUHABİRLER KOKUDAN ANLADI

2017 NBA Finalleri ikinci maçında da Golden State Warriors’a farklı mağlup olan Cleveland Cevaliers cephesinde yeni bir skandal patlak verdi. Oracle Arena’da oynanan maçın ardından The Undefeated muhabiri Mike Wise, Cleveland Cavaliers’ın bulunduğu soyunma odasının yanından geçerken, soyunma odasından bir tür ot kokusu geldiğini söyledi. Wise, kişisel twitter hesabından ot kokusu olduğuna emin olduğunu belirtti. Wise, “Kokunun odadan geldiği kesin fakat muhabirler yada kameramanlardan da gelmiş olabilir kimseyi zor durumda bırakmak istemem” açıklamasında bulundu. Mike Wise uzun süre bu olayla ilgili dalga geçen tweetler atmaya devam etti.

“Cavs soyunma odasında güçlü bir ot kokusu var. Hey, burası California. 2-0 geriye düşmenin acısını kontrol etmekle alakalı olabilir.”

Muhabir Stefan Bondy ise soyunma odasının içine girdiğini böyle bir kokunun olmadığını söyledi.

OLAĞAN ŞÜPHELİ IMAN SHUMPERT

Iman Shumpert, geçtiğimiz yıl marijuana içtikten sonra araba kullanırken polis çevirmesine takılmıştı. Şüpheli hareketler yapan Shumpert’ın alkol testinde promil çıkmaması üzerine polisler üstünü ve arabayı aramış, bagajda bir kavanoz marijuana bulmuştu. Esrarın etkisi altında sürüş halinde olması gerekçesiyle gözaltına alınan Iman Shumpert, içmesinin yanı sıra aynı zamanda yanında ot taşımaktan da suçlu bulunmuş ve tutuklanmıştı. Kulüp bu olay hakkında resmi açıklama yapmamış, oyuncu ise kefaletle serbest bırakılmıştı.

Ruhi Ünal
Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com

Bir cevap yazın