blank
Chicago Bulls

Jabari Parker suçu yönetimi atıyor

257görüntüleme

Aslına bakılırsa hiç bir sakatlığı veya takım içinde olumsuz davranışı olmamasına rağmen uzunca bir süredir parkeye çıkarılmayan Jabari Parker’a göre bu durum koçtan değil de yönetimden kaynaklanıyor.

Bulls’tan sözleşmeyi aldığı zaman haftalarca NBA camiasının dilinden düşmeyen Parker, bu şöhretini olumsuz bir şekilde devam ettiriyor. Her ne kadar aldığı paranın değerinde bir oyuncu olduğunu söyleyemesek de şüphe yok ki kendisi orta seviyede bir oyuncu da değil. Tüm bunlara karşın Bulls ile bir süredir parkelerde yer alamayan Parker, bu durum için sinirleri bozulmuş bir şekilde sert bir açıklama yaptı:

Bu durum bence Bulls organizasyonunun ve yönetimin yürüdükleri yolun bir sonucu. Benden istedikleri her şeyi yaptım. Şikayet etmedim. Hiç kimseyle kavga etmedim ya da tartışmadım. Yapmam gerekenleri yaptım. Üzerime düşen görevleri yerine getirdim.

Açıklamalarının devamında ise şuan planlarının arasında takas gibi bir şey olmadığını söyleyen yıldız isim, yalnızca takas yasağının başlayacağı döneme kadar kritik anlarda oynamak istiyor.

Orçun Yıldırım
editör.

Bir cevap yazın