Brooklyn Nets Cleveland Cavaliers

LeBron in Cleveland out

Bu sezon NBA’de taraftarlarını en büyük hayal kırıklığına uğratan takımların başında gelen Rus milyarder Mikahil Prokhorov’un takımı Brooklyn Nets evinde doğunun en güçlüsü Cleveland Cavaliers’ı 104-95 mağlup etti.

Şok bir mağlubiyet alan Cleveland’da LeBron James’in 35 dakika süre alıp 13-16 ile attığı 30 sayı takımını galibiyete taşımak için yeterli olmadı. Maç sonrasında takım arkadaşlarından beklediği desteği alamadığı için çok sinirli olduğu açıklamalarından da anlaşılan King lakaplı oyuncu yaklaşan Play-off’lar Öncesinde önemli açıklamalarda bulundu:
‘Bugün sürekli geriye giden bir takım gibi oynadık. Neden böyle oynadığımızı anlamaya çalışıyorum. Neler oluyor, bu maçı niye kaybettik gibi soruların hiçbirine açıklama bulamıyorum. Play-off yaklaşırken böyle oynayamayız’

image

Geçtiğimiz günlerde birçok Cleveland Cavaliers sosyal medya hesabına unfollowu basan James için yine mi evinden ayrılacak iddiaları ortaya atılmış ama sonra kendisi bunu her play-off öncesi yaptığı motivasyon amaçlı bir durum olduğunu açıklamış ve Cleveland taraftarının yine mi evi terkedecek korkusunu bastırmıştı. Bu yıl 3 numaralı pozisyona geçerek eski günlerini arayan Süper Yıldız bakalım bu sene evinde şampiyonluk yakalayabilecek mi?

Bunun yanında Brooklyn Nets takımında da Brook Lopez 22, Shane Larkin de 16 sayıyla galibiyete katkı verdiler. Takas dönemi içinde adı Charlotte Hornets ile anılan Bogdan Bogdanovic de maçı 12 sayıyla tamamladı.

Related posts

LeBron James Salladı Ama Yıkamadı

Ruhi Ünal

LeBron James : “Henüz MJ kadar iyi basketbol oynayamadım”

Ruhi Ünal

Cleveland Domine Etmeye Devam Ediyor

Site varsayılanı

Leave a Comment