boston celtics isaiah

Isaiah Thomas Ameliyat Olacak Mı ?

ISAİAH’IN SAKATLIĞINDA SON DURUM

Boston Celtics’in yıldız oyuncusu Isaiah Thomas ilk olarak Minnesota Timberwolves ile 15 Mart’ta oynanan normal sezon maçında kalçasından sakatlandı. Daha sonra Playoff’larda Washington Wizards ile 12 Mayıs’ta karşılaştıkları Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında da aynı sakatlığı yaşamıştı. Serinin 6.maçında sakatlanmış olmasına rağmen Cleveland Cavaliers serisinin 3.maçına kadar oynamaya devam etmişti. Yapılan kontroller sonucunda kulüp doktorlarının kararıyla NBA resmi sitesinden yapılan açıklamayla sezonu kapattığı açıklanmıştı.

isaiah thomas injury ile ilgili görsel sonucu

Geçtiğimiz günlerde sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulunan Isaiah Thomas, ameliyat olmayı henüz düşünmediğini söyledi.

Ameliyat şu anda bir numaralı önceliğim değil fakat şişliğim indiği zaman olabilir. Doktorlar şişliğin bir miktar inmesini ve her şey normale döndükten sonra bir MRI daha çekmek istiyorlar. Umarım ameliyat olmak zorunda kalmam. Uzun vadede benim ve sağlığım için en iyi olanı yapmalıyım. Danny Ainge ve diğer bütün herkes de aynı şeyleri söylüyor. En önemlisi onlar benim sadece bir basketbol oyuncusu olmamı değil sağlığımı önemsiyorlar. Bu zor durumda Celtics kesinlikle benim arkamda fakat demek istediğim, kimse benim için üzgün hissetmeyecektir. Sadece devam etmem ve mümkün olan en üst seviyede geri gelmek için ne yapmam gerektiğini bulmam gerekiyor.” dedi.

Ruhi Ünal

Ruhi Ünal

Editör, yazar ama çizemez... unalruhi32@hotmail.com
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
lebron james röportaj
LeBron : “Warriors son 3 yıldır NBA’in en iyi takımı”

KRAL TEMKİNLİ KONUŞTU Bu sezon oldukça başarılı bir performans sergileyen LeBron, rekorlara doymuyor. Takımını bir kez daha finallere taşıyan Cleveland...

Kapat