NBA

Ben Simmons, Sixers’ta Neyin Yanlış Gittiğini Açıkladı

Brooklyn’e gelişinden bu yana ilk kez medyaya seslenen Ben Simmons, 76ers’taki zamanının sonunu ve neyin yanlış gittiğini anlattı.

Simmons, “Sadece yığılmıştı,” diye açıkladı. “Yıllar içinde kendim olmadığımı bildiğim bir sürü şey [olup gitti]. Ve o yere geri dönmem gerekiyordu, bilirsiniz, kendim olmak… bir insan olarak mutlu olmak.”

“Basketbolla ilgili değildi, parayla ilgili değildi, bunun gibi bir şey…” Simmons devam etti. “Ben olduğum kişi olmak istiyorum. Ve o seviyede basketbol oynamaya geri dönün…”

Sixers ile oynadığı son maçın ardından aklından neler geçtiği sorulduğunda, üç kez All-Star seçilen, “[Bu] zihinsel olarak iyi bir yere gitmem gerekiyor” yanıtını verdi .

Simmons, Nets tarafından o ve eski MVP James Harden merkezli bir anlaşmayla satın alındı . Pazartesi günü, Brooklyn baş antrenörü Steve Nash, Ben’in “zihinsel olarak oldukça iyi bir yerde” olduğuna inandığını söyledi. Ancak ne zaman tekrar sahaya çıkacağı belli değil.

Ben Simmons’ın 76ers ile ilişkisi, Konferans Yarı Finallerinde 7. Maçta Hawks’a kaybettikten sonra çirkin bir hal aldı. Şimdi eski ilk genel seçim, BK’da yeni bir başlangıç ​​için hazır.

Related posts

Steve Kerr: “Dalga mı Geçiyorsunuz?”

Ruhi Ünal

Isaiah Thomas Sezonu Kapattı

Ruhi Ünal

Lakers’tan dev takas hamlesi

Ruhi Ünal

Leave a Comment