Köşe Yazıları Milli Takımlar

Tek İstediğimiz Ruh!

2010 yılını hepimiz özledik değil mi.Hidayeti,Keremi ve geriye kalan o 10 tane dev adamı.Hepimiz onların mücadelesini arıyoruz aslında kazanmasalar bile sadece onlar gibi savaşmalarını istiyoruz çünkü biliyoruz ki savaşırsak olacak.Siz okurlar, sizi bilmem ama benim tek istediğim şey formalarında ki ay yıldız için sonuna kadar savaşmaları.Bu takım gümüş madalya aldı o yıllarda yine alabilir bu imkansız değil ama öncelikle geri kazanmamız gereken bir şey var oda ruh.Gelin şimdi takımın birde  kilit oyuncularına bakalım o oyuncuların bireysel olarak neler yapabildiğine bakalım.

Cedi Osman:Turnuvanın genç yeteneği ayrıca LeBron’un takım arkadaşı kendisi hızlı aynı zamanda iyi şut atıyor gerçekten kaliteli bir oyuncu.

Furkan Korkmaz:Turnuvanın bir diğer genç yıldızı,kendisi Nba’de yaz liginde harika bir performans sergiledi bu yüzden gözler biraz Furkan’ın üstünde.Üstünde biraz baskı hissediyor olabilir fakat ben Furkan’ın harika bir performans sergileyeceğini düşünüyorum.

Ali Muhammed:Adamın takımı zaten Avrupa’nın en büyük kupasını kazanmış ve bu adam bu kupanın en büyük pay sahiplerinden daha diyecek bir şey olduğunu düşünmüyorum Ali bizim takımımızın en önemli parçası bana sorarsanız.

 

Takımın daha detaylı incelemesini bir başka yazar arkadaşım yapmış onuda ana sayfada bulabilirsiniz.Ben size bu yazımda aslında 2010 yılından beri içimizde kalan bir türlü göremediğimiz, oyuncularda o savaşma ruhunun eskisi gibi olmadığını yazmak istedim.Aslında kadromuza bakarsak gayet kaliteli oyunculardan oluşan iyi bir takım başarı için her şey var tek eksik o eski savaşma duygusu.

Related posts

“Ülkemizde gençler popülerlik sebebiyle spora yöneliyor”

Orçun Yıldırım

Çin’e Avrupa’dan gidecek takımlar 1 eksik ile belli oldu

Orçun Yıldırım

İtalya, son eleme aşamasını Melli ve Datome olmadan oynayacak

Orçun Yıldırım

Leave a Comment