Tek İstediğimiz Ruh!

2010 yılını hepimiz özledik değil mi.Hidayeti,Keremi ve geriye kalan o 10 tane dev adamı.Hepimiz onların mücadelesini arıyoruz aslında kazanmasalar bile sadece onlar gibi savaşmalarını istiyoruz çünkü biliyoruz ki savaşırsak olacak.Siz okurlar, sizi bilmem ama benim tek istediğim şey formalarında ki ay yıldız için sonuna kadar savaşmaları.Bu takım gümüş madalya aldı o yıllarda yine alabilir bu imkansız değil ama öncelikle geri kazanmamız gereken bir şey var oda ruh.Gelin şimdi takımın birde  kilit oyuncularına bakalım o oyuncuların bireysel olarak neler yapabildiğine bakalım.

Cedi Osman:Turnuvanın genç yeteneği ayrıca LeBron’un takım arkadaşı kendisi hızlı aynı zamanda iyi şut atıyor gerçekten kaliteli bir oyuncu.

Furkan Korkmaz:Turnuvanın bir diğer genç yıldızı,kendisi Nba’de yaz liginde harika bir performans sergiledi bu yüzden gözler biraz Furkan’ın üstünde.Üstünde biraz baskı hissediyor olabilir fakat ben Furkan’ın harika bir performans sergileyeceğini düşünüyorum.

Ali Muhammed:Adamın takımı zaten Avrupa’nın en büyük kupasını kazanmış ve bu adam bu kupanın en büyük pay sahiplerinden daha diyecek bir şey olduğunu düşünmüyorum Ali bizim takımımızın en önemli parçası bana sorarsanız.

 

Takımın daha detaylı incelemesini bir başka yazar arkadaşım yapmış onuda ana sayfada bulabilirsiniz.Ben size bu yazımda aslında 2010 yılından beri içimizde kalan bir türlü göremediğimiz, oyuncularda o savaşma ruhunun eskisi gibi olmadığını yazmak istedim.Aslında kadromuza bakarsak gayet kaliteli oyunculardan oluşan iyi bir takım başarı için her şey var tek eksik o eski savaşma duygusu.

Barış Erköse

Barış Erköse

Yazar
Paylaş:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
James HARDEN ! (Video)

NBA resmi youtube hesabından NBA'in tecrübeli oyuncusu James Harden'ın kariyerinde yaptığı en iyi 28 haraketi içeren bir video yayınladı. James...

Kapat