Milli Takımlar NBA

Giannis Antetokounmpo EuroBasket’i Kaçırıyor !

Ünlü Yunan guard Giannis Antetokounmpo yaşadığı diz sakatlığı sebebiyle yaklaşan EuroBasket’e katılamayacağını açıkladı.

Greek Freak, sosyal medya hesabı aracılığıyla bugün Çin’de Bucks için yaptığı sağlık testlerinde çıkan sonuç üzerine, turnuvada oynamaya hazır olmadığını açıkladı.

Antetokounmpo, NBA tanıtım turu nedeniyle Yunan milli takımı antrenman kampından ayrılmış ve son birkaç gününü Asya’da geçirmişti.

Açıklamaları şu şekildeydi:

”Herkesi bu konuda haberdar etmek istiyorum ki, yaklaşan Eurobasket’te Yunan milli takımı için oynayamayacağım. Bunca süre boyunca antrenman yapmak için kendimi zorluyordum. Kendimi aldatmaya çalışıyordum ve acıyı hissetmedim, resmi oyunlar için hazır olacağımı umuyordum. Düşüncelerim kararımı etkiledi, ancak Çin’de Bucks personeli ile yaptığım testlerde gerçeği görmenin vakti geldi. Yaptığım testlerde başarısız oldum ve sebebi ilk saniyelerden beri hissettiğim acı oldu. Gerçeği kabul edebilirim ve olgun bir şekilde baş edebilirim. Çalışmam gerekiyor ve elimden geldiğince dizimi iyileştirmem gerekiyor.

Related posts

“Bugün oynasam her maç 50 sayı atarım!”

Orçun Yıldırım

Clippers, NBA sezon açılışında şampiyon Lakers’ı 116-109 yendi

ersin

James, 1 saniyede dünyaları götürüyor!

Orçun Yıldırım

Leave a Comment