Medya

The Gray Man çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, özet, ilk bakış fotoğrafları ve daha fazlası

Netflix, aksiyon filmi serisini hiç bulabilecek mi? Yayıncı, The Old Guard, Extraction ve Red Notice aksiyon filmleriyle büyük başarı elde etti, ilk ikisi devam filmlerini görecek ve üçüncüsü bir sonraki bölüme geçmek için işleri güzel bir şekilde ayarladı. Aksiyon türünde bir sonraki 200 milyon dolarlık bütçeli film The Gray Man. Sonunda Netflix’i mega franchise’ıyla gören film bu mu olacak?

Mike Larocca ile birlikte yapımcılığını üstlenen Russo Kardeşler’in yönettiği bu film, tüm zamanların en başarılı iki senaristi Christopher Markus ve Stephen McFeely tarafından ortaklaşa yazıldı. Karışımdaki bu kadar yetenekle, bu film çok büyük bir şey olacak.

Gri Adam, Mark Greaney’nin 2009’da yayınlanan ve Russo Brother’ın AGBO şirketi tarafından üretilen bir romanına dayanmaktadır. Greany’nin Gri Adam kitap serisi, Russo’nun bunu yayıncı için mega bir franchise haline getirmek için bol miktarda kaynak materyali veren 10 romandan oluşuyor.

The Gray Man çıkış tarihi

The Gray Man için çekimler Temmuz 2021’de tamamlandı ve Joe Russo daha önce Variety’ye hayranların bu filmin 2022 yazında vizyona girmesini bekleyebileceğini söylemişti. Görünüşe göre, filmin Temmuz 2022’de vizyona gireceği tahminimiz doğruydu.

26 Nisan’da Netflix, The Gray Man’in 22 Temmuz 2022’de çıkış tarihini duyurdu ve filme ilk kez oyuncu kadrosunun fotoğraflarıyla birlikte bir bakış sundu. Filmin yazın en büyük yeni vizyona giren filmlerinden biri ve yapım aşamasında olan bir gişe rekorları kıracağından şüphe yok.

The Gray Man oyuncu kadrosu

Prodüksiyon tarafındaki mega yeteneğe ek olarak, bu yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosu, bu filmi harika bir şey haline getireceğinden emin. Ryan Gosling ve Chris Evans, oyuncu kadrosuna liderlik ediyor ve onlara Evans’ın Knives Out yardımcı yıldızı Ana de Armas, Netflix Bridgerton şöhretinin Regé-Jean Sayfası, Jessica Henwick, Dhanush, Julia Butters, Billy Bob Thornton, Alfre Woodard ve Michael Gandolfini eşlik ediyor.

The Gray Man özeti

Bu aksiyon casus geriliminde Gosling, ajansı tarafından ihanete uğrayan ve şimdi kendisini bir kaçak bulan CIA operatörü Court Gentry’yi canlandırıyor. Eski bir Gentrys koleji olan Lloyd Hansen (Evans), onu avlamak için gönderilir.

Film kaynak malzemeye sadık kalırsa, Gentry ve Lloyd, iki eğitimli katil, milyar dolarlık Nijerya petrol anlaşmasını sonuçlandırmak gibi nihai bir hedefle birbirlerini ele geçirirken Avrupa’yı dolaşıyor.

The Gray Man ilk bakış fotoğrafları

26 Nisan’da Netflix, çıkış tarihi duyurusu ile birlikte filmden bir avuç resim yayınladı. Hayranlar, şık ve heyecan verici görünen yeni Netflix filminde Ryan Gosling, Chris Evans, Ana de Armas ve Regé-Jean Page’i görebilir.

Aşağıdaki ilk bakış fotoğraflarına göz atın!

Related posts

Aşk Mantık İntikam 11. Bölüm Fragmanı Sonunda Ödeştik Esra!

ersin

Gönül Dağı 32. Bölüm Fragmanı İzle 18 Eylül Yeni Tanıtımı Seyret TRT 1

ersin

SEO Yarışması hakkında bilgi

ersin

Leave a Comment