Medya

Stranger Things 4. sezon çıkış tarihi söylentileri: Çekimler bitti mi?

Hayranlarla paylaşmamız gereken bazı mükemmel Stranger Things 4. sezon çıkış tarihi söylentileri duyduk. Stranger Things 4. sezon, 2020’nin sonlarında çekimlere yeniden başladı, ancak 4. sezondaki prodüksiyon tamamlandı gibi görünmeye başladı!

@StrangerNews11’den gelen bir tweet’e göre, oyuncular ve ekip, 5 Eylül 2021 Pazar günü Stranger Things 4. sezonunun yapımını tamamladı. Bir sürü iyi Stranger Things kepçesi aldılar, bu yüzden bunun doğru olduğuna inanmak zorundayız. . Bu, 4. sezon hakkında aylardır söylenenlerle aynı doğrultuda. Çok sayıda oyuncu, yönetici yapımcı Shawn Levy ile birlikte, üretimin Ağustos veya Eylül aylarında tamamlanacağını doğruladı.

Netflix’ten Stranger Things 4. sezon sarma prodüksiyonu ile ilgili resmi açıklamayı hala bekliyoruz, ancak bu Netflix orijinal serisi hakkında inanılmaz bir haber.

Stranger Things 4’ün çekimleri tamamladığı bildirildi…

Yapım Ekibinin birkaç üyesi tarafından bildirildi, Netflix’ten resmi bir açıklama bekliyoruz.

Stranger Things 4. sezon çekimleri bitti mi?

Stranger Things 4. sezon, Ocak 2020’de, salgın başlamadan hemen önce Litvanya’da üretime başladı. Üretim, en az 6-8 ay süreyle kapatılmadan önce Mart 2020’de Atlanta’ya geri döndü.

Bu, birkaç nedenden dolayı iyi bir haber. Açıkçası, prodüksiyon ne kadar erken biterse, yeni sezonu Netflix’te o kadar erken göreceğiz, ancak bundan çok daha fazlası var. Artık, tüm bu markalı ortaklıklar dahil olmak üzere daha fazla teaser, fragman ve promosyonel şeyler görmemiz çok daha olası. Sanırım herkes adına konuşuyorum; yeni Stranger Things ürünlerine ihtiyacımız var.

Stranger Things 4. sezon çıkış tarihi

Stranger Things 4. sezon çıkış tarihi 2022 olarak planlanıyor. Netflix, Olimpiyatlar sırasında yayınlanan 30 saniyelik bir promoda bu kadarını duyurdu. Hiç şüphe yok ki, 2022’de gelen en iyi Netflix şovlarından biri olacak.

Şimdiye kadar, Stranger Things 4. sezon için birkaç teaser gördük ve hayranlar, 25 Eylül’deki özel Netflix etkinliği TUDUM’da, onaylanmış dört teaser’ın üçüncüsü olan yeni bir teaser göreceğimizi umuyor. Bu sadece kısa bir süre uzakta!

Ayrıca hayranlar arasında resmi Stranger Things 4. sezon çıkış tarihinin de TUDUM’da açıklanacağına dair artan bir inanç var. Bunun olmasını umuyoruz, ancak muhtemelen pek olası değil. Netflix’in 4. sezon çıkış tarihini başka bir güne saklayacağını düşünüyoruz.

Stranger Things 4. sezon çekimleri gerçekten tamamlandıysa, çıkış tarihinin Şubat ile Mayıs 2022 arasında bir zaman diliminde planlanacağını varsaymalıyız. Yeni sezon çıkana kadar bundan 5-9 ay sonra beklemeyi planlıyoruz. .

Stranger Things 4. sezonunun 2022 Sevgililer Günü için hazır olacağına inananlar var ki bu harika olurdu!

Muhtemelen en olası senaryo olan Nisan 2022’de Stranger Things 4. sezonu görebileceğimizi öne süren başka söylentiler de var. Şubat harika olurdu, ancak Stranger Things gibi bir şov için her zaman altı aydan biraz daha uzun bir post prodüksiyon bekleriz.

Stranger Things 4. sezonunun Nisan ayında yayınlanmasının başka nedenleri de var. Bunlara daha sonra değineceğiz.

Şimdilik, Stranger Things 4. sezonu 2022 baharında, muhtemelen Nisan ayında görmeyi bekliyoruz.

Stranger Things 4. sezon hakkında daha fazla haber için bizi izlemeye devam edin!

Related posts

SEO Yarışması hakkında bilgi

ersin

Conor McGregor çıldırıyor! Messi ve Ronaldo’yu ezdi

ersin

The Gray Man çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, özet, ilk bakış fotoğrafları ve daha fazlası

Mert Akyıldız

Leave a Comment