Medya

Conor McGregor çıldırıyor! Messi ve Ronaldo’yu ezdi

34görüntüleme

Ay ile ilgili bir Instagram gönderisinde Conor McGregor, iki futbol yıldızına saldırdı. Conor McGregor, Major League Baseball’da bu hafta Chicago Cubs maçında ilk topu attığı zaman alay konusu oldu.

Atış, grev bölgesinden birkaç metre uzağa taşındı ve sosyal medyada hızla bir alay konusu oldu. Birkaç yıl önceki rapçi 50 cent’e kıyasla hızlı bir lansman ve aynı derecede başarısız oldu.

Eski UFC şampiyonu, saldırgan bir karşılaştırma olduğuna inandığı şey hakkında Instagram’da öfkeli bir mesaj yayınladı. Ünlü futbolcuları ve sporcuları kışkırtma fırsatını yakaladı.

“Benim atışımı bu bokla karşılaştırma cüretini!” Fotoğraflar arasındaki farktan başka hiçbir şey karşılaştırmaları gömmez. Atışım, isabetlilik bir yana, atlet/şarkıcı düzeyinde yılların en güçlü ve en hızlı atışıydı. Onları daha önce Forbes en yüksek ücretli sporcular sıralamasında içmiştim. Messi, sigara içiyor. Cristiano, füme. Federer, maaşını ikiye katladım. Tarihin en güçlüsü benim. O bazuka vuruşu için beni Wrigley Park’taki Onur Listesi’ne alın, “dövüşçü Instagram hesabında gürledi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Conor McGregor Official (@thenotoriousmma)’in paylaştığı bir gönderi

“Bu efsanevi stadyum bana memleketim İrlanda’nın çimlerini hatırlatıyor. Kusursuz. Atışıma kısa bir dönüş… Zehir, sakinlik, duruş vardı. Saatimin altın ibresi neredeyse uçup gitti. Güçlü ve hızlıydı. tamir için al, ama bu saat artık bir koleksiyoncu eşyası. Nadir. 50 Cent’in güzel bir Hublot saati var. Çok az parası var. Biri iktidarda, diğeri “Güç” adlı bir şov için basın ilişkileriyle ilgileniyor. “

Bir cevap yazın